Як обшити двері дерматином. Як набити малюнок при оббивці дверей дермантином.

Простий і дешевий спосіб змінити зовнішній вигляд своєї старої двері - це оббити її дерматином . Цей матеріал можна використовувати як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Дерматин славиться ще тим, що відмінно утримує тепло і володіє шумо ізоляцією. Якщо двері відкривається назовні, щоб її оббити, зробіть наступне:
Вам знадобиться
  • Дерматин, ватин, струна для декоративного оздоблення, цвяхи меблеві, ізмеітельний інструмент
Інструкція
1
Зніміть з петель двері і встановіть в горизонтальному положенні. Можна використовувати два стільці. З двері зніміть ручку і всі виступаючі елементи. З наявного дерматину виріжте полотнище більше двері по довжині на 2 см і по ширині на 10 см. А з останків матеріалу виріжте три смужки, з яких надалі виготовимо валики. Довжина однієї смуги повинна відповідати висоті двері, а двох інших її ширині. Ширина смуг буде залежати від ширини зазору між двері ю і дверною коробкою. Відстань це може коливатися від 8-14 см.
2
Викроєні смуги накладіть на край двері лицьовою стороною вниз. Відступите від кромки 1,5 см і прибийте звичайними цвяхами. Скрутіть з ватину валики діаметром 3 см, покладіть на прибиті смуги. Натягуючи матеріал, загорніть ватіновие валики і прибийте до дверей так, щоб утворився валик наполовину звисав над дверної кромкою.
3
За площині двері розстеліть ватин. Зверху накладіть дерматин так, щоб полотнище мало запас 6-8 см з того боку дверей, де вона підвішується на петлі. Дерматин подверніте і прибийте меблевими цвяхами на відстані 8-10 см один від одного. В останню чергу прибивається дерматин з боку навесок. Прибивайте полотно дерматину в центрі так, щоб не ватин не зрушується.
4
Встановіть на місце ручку і навісьте двері. У навісний кромки двері виступаючий край полотнища дерматину прибийте меблевими цвяхами до лиштви.