Як виховувати хлопчика без батька.

Соціологи і психологи клянуть російські традиції виховання чоловіків, в яких немає місця батькові. Навіть заміжні дами деколи беруть усі обов'язки по вихованню сина на себе. А вже самотні мами і зовсім не замислюються про те, як забезпечити дитині хоча б невелику дещицю чоловічого виховання. В результаті виростають інфантильні й безвідповідальні чоловіки, не здатні до повноцінного життя в суспільстві.
Інструкція
1
Не робіть із сина подружку. Свої проблеми, жіночі справи «мусольте» з подругами. Навіть якщо син емоційно вам близький, чи не привчайте його до жіночого способу ведення розмов про проблеми. Чоловічий спосіб обговорення проблем - це короткий аналіз ситуації і прийняття рішення, активні дії на основі прийнятого рішення. Жіночий спосіб обговорення проблем - нескінченні голосіння без спроб щось всерйоз поміняти.
2
Вчасно «перережьте пуповину». Недолік чоловічої любові деякі матусі компенсують за рахунок сина. Він стає для неї маленьким кавалером, який доглядає за нею, як дорослий. Привчати хлопчика до галантному відношенню потрібно, але не переборщіть. Він вчасно повинен стати автономною і незалежною від мами особистістю, зі своїми справами та інтересами.
3
Знайдіть синові чоловічий коло спілкування. Зовсім без чоловічого впливу залишати дитину не варто. Його можна записати в спортивну секцію, допомагати йому налагодити контакт з родичами чоловічої статі. Хлопчику потрібні об'єкти для наслідування серед представників своєї статі, так що потрібно всіляко заохочувати його прагнення до чоловічих компаніям.
4
Не забувайте про своє особисте життя. Не варто віддавати синові весь вільний час. Уже з п'яти років діти прагнуть бути незалежними, їм не потрібно занадто багато опіки та уваги. Краще знайдіть собі чоловіка, який розділить з вашим сином вашу ніжність і ласку. Крім усього іншого налагоджена особисте життя допоможе вам уникнути спокуси встановлення надто близьких емоційних стосунків з сином.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yY_j4WutM7E
Зверніть увагу
Проблема неучасті чоловіки у вихованні хлопчика - дуже серйозна. Психіатри і психологи давно сперечаються про те, чи варто внести інфантилізм в список психічних захворювань. Але навіть без визнання інфантилів психічно хворими людьми зрозуміло, що це не зовсім повноцінні громадяни країни. Чоловіки прищеплюють дітям, і особливо хлопчикам, активне і відповідальне ставлення до життя, вміння брати на себе зобов'язання. Жінки ж часто своєю гиперопекой позбавляють синів гарного майбутнього. Якщо ви опинилися в ролі матері-одиночки постарайтеся не допустити поширених помилок. Тим більше, що уникнути їх не так вже й складно.