Як вилікувати сколіоз у домашніх умовах. Як зробити страховий поліс в Москві.

Що таке сколіоз знає сьогодні майже кожен школяр. Сказати, що у хворого сколіозом болить спина - не сказати нічого. Зміна форми стовпа людського тіла приводить до скорочення обсягу легень, серцевої недостатності, головний біль та масі інших неприємностей, помітно погіршують якість життя. Допомогти собі сам може кожен. Головне не втрачати часу.
Інструкція
1
Від чого й у який момент спина людини починає ухилятися від природних вигинів, оцінити дуже важко. Як правило, активної зміни форми хребетного стовпа особливо схильні діти в період активного росту, який припадає на 13-16 років. Саме в цей момент за відсутності належного фізичного навантаження на м'язи і нормального тренування, вони розслабляються і атрофуються настільки, що перестають бути здатні утримувати хребці в нормальному положенні. При цьому навантаження, які відчуває людина на весь хребетний стовп залишаються колосальними. Варто зауважити, що чим більше часу проходить з моменту появи болів в області грудного відділу до початку вживання заходів, тим складніше і довше проходить період лікування і відновлення.
2
Змусити дитину, як і майже будь-якого дорослого, сидіти рівно майже неможливо. Розслаблені м'язи спини самі нахиляють тіло в ту чи іншу сторону. В такому ключі з проблемою допомагають впоратися пояса і ортопедичні корсети, що знижують тиск на хребці і підтримують спину в потрібному положенні. Лікарі-реабілітологи радять проходити курс масажу при сколіозі по можливості не менше двох разів на рік, а також не скидати з рахунків домашні тренажери, що імітують веслування, лижі і велосипед. Кожен батько здатний записаний своєї дитини в басейн або на танці, де гарна постава є обов'язковою умовою, а регулярні тренування зміцнюють м'язи спини. Найчастіше причиною викривлення хребта може стати емоційний спад. В цьому випадку важливу роль відіграє гармонійна обстановка будинку, активний цікавий відпочинок, а також духовні практики і фізична культура.
3
Що робити, якщо вилікувати сколіоз на ранній стадії не вдалося? Головне - не виключати з режиму дня фізичні вправи на тренування м'язів спини і по по можливості відвідувати масажиста. Заблоковані відділи хребта з поганим кровопостачанням доставлятимуть неприємності тим більше, чим менше уваги приділяти проблемі. Рух, корсети, мазі і, звичайно, масаж допоможуть зберегти спину здоровою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=COkMg9DKgPI
Іноді вдома скупчується багато різного мотлоху. Цей мотлох можна викинути, а можна зробити з нього вельми корисні штучки, наприклад, ваги. На кухні часто потрібні для складного рецепта, щоб відміряти невелика кількість інгредієнтів. Якщо ви займаєтеся хімічними дослідами, то тут вже без точної ваги речовини вам не обійтися.
Ваги бувають рівноплечого, плечовими, важільними та електронними. Для того щоб зробити три перших типи ваг цілком підійде і те, що ви знайдете у себе вдома: вішалка для одягу, лінійка, спиця від зламаного парасольки, використані кришки і багато іншого, що в принципі вам не знадобиться. А ось пристрій електронних ваг досить складне. Для того щоб зробити електронні ваги, вам можуть знадобитися тензодатчики, котушки індуктивності, трансформатори та подібні пристрої, які вже точно просто так у вигляді непотребу не валяються.

рівноплечого ваги

рівноплечого ваги за своїм виглядом нагадують гойдалки. Так що для їх виготовлення вам знадобиться пряма планка для плечей. Роль цієї планки може виконати звичайна лінійка, спиця від парасольки і будь-яка інша пряма палиця. По краях планки потрібно прикріпити чаші. Для цих цілей ви можете використовувати будь-які дві однакові ємності. Це можуть бути пробки від напоїв, металеві кришки для консервування, мірні чашечки і т.п. По краях цих ємностей слід зробити три рівновіддалених один від одного отвору і прикріпити до них нитки, волосінь, тонкий дріт. По центру планки слід приклеїти (або приварити) перпендикулярно ще одну рейку, тільки коротше. Ця стрілка буде показувати урівноваження плечей ваг. Для цих цілей можна використовувати навіть голку. Ваші ваги готові, залишилося тільки зміцнити їх на який-небудь підставці, наприклад, повісити на гачок на вертикально встановленої рейці.

Плечові ваги

Плечові ваги хороші тим, що дозволяють вимірювати не тільки абсолютна вага, але і відміряти необхідну кількість, наприклад, сипучого складу. Головна відмінність таких ваг від рівноплечого в тому, що чашки можуть переміщатися по рейці і встановлюватися в різних точках щодо підвісу. В якості планки для таких ваг найкраще брати тонку реечку. Підвісити її також можна на гачок. Якщо рейка дуже вже тонка, то краще зробити посередині її канавку, а не отвір. Там же зробіть і стрілку-голку, яка буде вказувати на відхилення весов.От точки підвісу в обидві сторони відміряйте рівні відстані, нумеруя їх у міру видалення. В місцях відміток можна зробити насічки, щоб шальки терезів не ковзали по планці під час зважування. Чаші робляться також, як і у рівноплечого ваг, тільки вони не кріпляться до країв планки, а підвішуються. При зважуванні використовується зворотна пропорційність: L1/L2 = M2/M1.

Підоймові ваги

Підоймові ваги також прості у виконанні. Для того щоб їх зробити, вам знадобиться якась платформа, штатив. Важіль і чашечка для грузика. На штатив за допомогою гвинтів кріпиться важіль, до однієї сторони якого прироблена чашечка для зважування. Інша сторона важеля - це стрілка ваг. Дослідним шляхом ви встановлюєте ділення ваги.

Гирі для саморобних ваг

Гирі можна придбати в магазині. Ще в якості гирею можуть служити таблетки, які мають цілком чіткий вага, вказаний на упаковці. Крім того, в якості гирею можна використовувати звичайні монетки, досвідченим шляхом встановивши їх точну вагу.