Як зареєструвати iPhone. айфон 4s Як зареєструвати.

Часто користувачі телефонів iPhone бажають отримати доступ зі свого телефону до якісної музики, ігор і відео. Найоптимальнішим варіантом є реєстрація аккаунта в плеєр iTunes.

Це дає вам безліч переваг. Ви зможете додати такі корисні можливості як отримання і пошук обкладинок цікавлять вас альбомів, пошук відсутніх або невідомих вам даних по пісні (таких як автор, рік видання, назву треку та інші), скачування різних музичних композицій безкоштовно, відеороликів, корисних програм і цікавих ігор .

  1. Для того щоб зареєструвати iPhone ви повинні мати електронну пошту, але не кожен адреса може підійти для цієї процедури, бажано закінчення пошти на com. Наприклад, yandex або GMail.
  2. Отже, почнемо реєстрацію. Вона досить проста, але для того, щоб зареєструвати iPhone з першого разу, необхідно неухильно слідувати інструкції і перечитати її кілька разів. Інакше можуть виникнути проблеми при реєстрації.
  3. Спочатку необхідно відкрити iTunes і натиснути на iTunes Store. Після того, як сторінка завантажиться, внизу сторінки міняєте країну на United States, після чого шукаєте посилання App Store і натискаєте на неї. Після цього ви повинні увійти в App Store і знайти там колонку з безкоштовними додатками. Зрозуміло, що колонка повинна бути саме з безкоштовними додатками для того, щоб ви не платили за реєстрацію та провели її безкоштовно. Вибирайте будь-яку, але тільки з безкоштовною колонки. Потім купуєте гру або програму, для цього необхідно натиснути GET APP. У розпочатому потім віконці вибираєте «створити акаунт». Після цього ви знайомитеся з ліцензією (насправді ніхто її не читає, все відразу натискають «ознайомлений»). Ставите галочку, що ви прочитали ліцензійну угоду і згодні з його пунктами. Далі потрібно ввести в з'явилося поле вашу електронну адресу, пароль, дату вашого народження і дані для відновлення пароля при його втраті (питання/відповіді). Пароль повинен містити не менше ніж вісім знаків і починатися з великої літери.
  4. Після того, як ви зареєструвалися, потрібно почекати поки прийде підтвердження активації (зазвичай 5-10 хвилин). Коли повідомлення прийшло, потрібно пройти за вказаною в ньому посиланням. Після цього вас перевіряють по реєстрації, і потім слід підключення iTunes.
  5. І ось ви зареєстровані в iTunes і можете вдосталь насолоджуватися якісною музикою, іграми, програмами і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1eUsg0epJDA