Як чистити колодязі.

В селі або на дачній ділянці багато хто до цих пір використовують колодязі . Періодично колодязі необхідно прочищати від замулювання і забруднення. Робити це потрібно не менше 1 разу на один або два роки. Самостійно зробити дану процедуру дуже проблематично. Потрібно спеціальне обладнання і навички фахівців, які займаються цим постійно. Тому викличте спеціальну організацію для очистки колодязя і дезінфекції води.
Інструкція
1
При замулювання дна вода з підземних джерел починає надходити погано і стає її дуже мало, черпається тільки каламуть. На стінках колодязя утворюється товстий шар слизу, в якій розмножуються бактерії і мікроорганізми.
2
В колодязь може потрапляти стороння бруд і навіть гризуни і жаби. Пити таку воду не можна, вона може стати небезпечною для життя і здоров'я.
3
При появі у воді великої кількості каламуті це може вказувати не тільки на необхідність очищення колодязя, а й на те, що колодязь прийшов час ремонтувати. Ушкодилася закладення стиків між залізобетонними кільцями. Якщо це вчасно не усунути, то весь стовп кілець може зрушитися і колодязь стане не придатний для подальшого використання.
4
Чистка проводиться методом видалення води з колодязя потужними насосами, очищення стінок колодязя механічним способом з промиванням водою під великим тиском, усунення шару мулу і установка нового фільтруючого шару.
5
Якщо стики між кільцями пошкоджені, то проводиться їх закладення.
6
Перед використанням, воду дезінфікують спеціальним засобом, призначеним для знезараження питної води.
7
прочищеній від мулу джерела швидко наповнюють колодязь чистої і безпечної питної водою.
8
Якщо ви хочете почистити колодязь самостійно, то зробити це можна тільки зазначеним вище способом. Просто вичерпування мулу не дозволить використовувати колодязну воду в питних цілях. Вона буде як і раніше небезпечна для вашого життя та здоров'я. Тому, щоб уникнути такого роду проблем завжди користуйтеся послугами фахівців.