Як фотографувати на вулиці.

Стріт-фото - цікавий і живий жанр фотографії. Він вимагає від фотографа володіння певними навичками і впевненості в собі. Не кожен зможе так запросто пройтися по вулиці , знімаючи незнайомих йому людей, яким, до речі, ваше заняття може і не сподобатися. Але, взявшись за освоєння цього виду фотографії, будьте впевнені, ви отримаєте дуже цікаві і живі знімки.
Вам знадобиться
  • Фотоапарат, штатив.
Інструкція
1
Під час фото-прогулянки вашими джерелами світла будуть тільки навколишні вас предмети, що світяться: сонце, ліхтарі, вікна. А замість відбивачів і розсіювачів ви будете використовувати дзеркала, скла, стіни, хмари і т.п.
2
Щоб отримати вдалий кадр, вам необхідно опинитися в потрібний час у потрібному місці. Ви, як справжній репортер, повинні шукати і вартувати ідеальний момент, потім встигнути вчасно скинути камеру, правильно скласти композицію, використовувати при цьому можливості освітлення для досягнення різних ефектів і відобразити все це в кадрі. Звучить складно. Але з часом ви навчитеся робити стільки різних справ за одну мить.
3
Використовуйте теле-об'єктив. Це дозволить вам знімати події, які відбуваються далеко від вас: герої не будуть знати, що ви їх знімаєте і тому емоції будуть щирими. Якщо хтось вас помітить, то відреагувати може по-різному: посмішка, привітальний помах руки, підозрілий погляд, розгніване особа, яка поспішала до вас незадоволена модель. У будь-якому випадку у вас ще буде можливість зробити пару кадрів, перш ніж вам доведеться змінити місце дислокації.
4
Днем уникайте фотографування проти сонця, або використовуйте відображають поверхні, інакше об'єкт буде виглядати як чорне плоске пляма. Вночі ж постарайтеся навпаки помістити луну в кадр. Вона створить дуже цікаву атмосферу.
5
Візьміть штатив. Він дуже важливий для пейзажної зйомки і для фотографування у вечірній і нічний час доби. Але при цьому сама фото-прогулянка повинна бути неспішною, щоб ви могли вибрати відповідне для зйомки місце, розташуватися на ньому, встановити штатив, налаштувати камеру, використовувати довгі витримки. До того ж присутність такого громіздкого і важкого предмета сильно знижує мобільність фотографа, і ви вже не побігаєте по місту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G16VC-6J8Zw