Як підвищити різкість.

Сучасні засоби інформації висувають особливі вимоги до графічного оформлення ресурсів. Картинки повинні бути чіткими і досить різкими. Існує безліч способів для збільшення якості зображень. Для підвищення різкості фотографії краще користуватися одним з популярних графічних редакторів - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте ваше зображення в редакторі. Скопіюйте його на новий шар. Зайдіть в меню «фільтр». Виберіть пункт «інші> замовний». Перед вами з'явиться вікно фільтра. Нічого не міняйте, натисніть «ок». Перейдіть на палітру шарів і, зменшуючи прозорість шару, добийтеся потрібного результату.
2
Наступний спосіб використовує фільтр «колірної контраст» і параметр накладення шару «м'яке світло». Відкрийте ваше зображення в графічному редакторі Adobe Photoshop. Зробіть копію шару з картинкою. Зайдіть в меню «фільтр». Виберіть пункт «інші> колірної контраст». Перед вами з'явиться вікно фільтра. Встановіть значення величиною 30-35. Тепер перейдіть на палітру шарів і в параметрах накладення виберіть «м'яке світло». Відрегулюйте величину прозорості шару в межах 60-80%. Слідкуйте за тим, щоб не було занадто темних і дуже світлих частин.
3
Третій спосіб дозволяє збільшувати різкість зображення після зменшення розміру картинки. Наприклад, для розміщення її в інтернеті. Відкрийте ваше зображення в редакторі Adobe Photoshop. Зробіть копію шару з картинкою. В меню «фільтр» виберіть пункт « різкість різкість ». Перед вами з'явиться вікно фільтра. В поле «ефект» поставте значення від 300 до 500. В поле «радіус» встановіть параметр 0,3 пікселя, натисніть «ок». Створіть копію шару з підвищеною різкість ю. В палітрі шарів встановіть верхньому шару параметр змішування «світліше», середнього прошарку - «темніше». Тепер зменшіть прозорість шарів - верхнього до 30%, середнього до 75%. Ваше зображення готове до використання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AE0ng4-vCMQ
Змінюючи глибину різкості , можна домогтися максимальної виразності фотографії та виділити потрібний об'єкт. І грамотне використання цієї можливості - одна з ознак майстерності фотографа.
Інструкція
1
Виберіть об'єкт для зйомки, який повинен бути виділений. Як правило, для портретної зйомки потрібний максимально різке зображення людини при розмитому фоні, а для фотографування пейзажу необхідна нескінченна глибина різкості, коли однаково чітко видно і найближче дерево, і ліс вдалині.
2
Якщо вам необхідно домогтися мінімальної глибини різкості, тобто виділити який-небудь предмет при розмитому фоні, постарайтеся максимально наблизитися до нього. При цьому сам об'єкт відсуньте від фону якнайдалі.
3
Якщо у вашому фотоапараті є можливість регулювати положення діафрагми, встановіть режим пріоритету і зменшіть її значення до 3,5 або 2,8. Значення діафрагми повинно бути вказано в кутку кадра або поруч з зображенням в видошукачі.
4
У багатьох фотоапаратах є режим «Макрозйомка» або «Портрет», використовуйте їх для виставлення мінімальної глибини різкості. При цьому фотоапарат сам відрегулює значення діафрагми і фокусної відстані об'єктива, вам потрібно буде лише підійти до об'єкта досить близько.
5
Якщо ви хочете, навпаки, домогтися максимальної глибини різкості, щоб всі об'єкти на фотографії, навіть віддалені, були видні однаково чітко, встановіть режим пріоритету діафрагми і збільште її значення до максимального. Крім того, вам може допомогти в цьому режим «Пейзаж», передбачений на багатьох апаратах.
6
Постарайтеся встати так, щоб всі об'єкти перебували від вас достатньо далеко, не ближче 10 метрів. Перевірте отриману глибину різкості в видошукачі, якщо у вас дзеркальна фотокамера, ви зможете приблизно оцінити зміну різкості при зміні відстані і значень діафрагми.
7
Якщо на вашій фотокамері є хороший зум, використовуйте його для зміни глибини різкості. Для того щоб отримати малу глибину, відійдіть подалі і наближайте об'єкт за допомогою зума, збільшуючи тим самим фокусна відстань. Якщо ж вам потрібно домогтися максимальної глибини різкості, переведіть об'єктив в «широкоугольное» положення і підійдіть до об'єкта ближче.