Як видалити іржу з автомобіля. Як видалити іржу з кузова автомобіля.

Іржа - це небажаний супутник старих машин. Причина появи цього «зла» на ранніх стадіях експлуатації машини незрозуміла - чи то справа в неякісному залозі, чи то погане лакофарбове покриття. Звичайно, свій внесок у появу іржі вносять погодні явища і перепади температур. Одні автолюбителі миряться з тим, що колись корозія призведе їх «залізного коня» в непридатність, а інші намагаються видалити її і запобігти подальшому поширенню.
Інструкція
1
Обробіть поверхню металу, видаліть з неї пухкий шар іржі, який легко піддається зняттю. Для цього використовуйте дриль з металевою щіткою або наждачний папір.
2
Зачистіть поверхню шпателем і знежирте місце за допомогою уайт-спіриту, бензину або будь-якого ЗНЕЖИРЮЮЧИЙ. Нанесіть перетворювач іржі. Обов'язково надіньте на руки рукавички, бо в основі будь-якого перетворювача лежить кислота.
3
Промийте місце іржі водою, щоб вимити перетворювач. Знову знежирте поверхню і нанесіть шар шпаклівки. Поки все це сохне, за допомогою великої кількості води і дерев'яного бруска, на якому знаходиться водостійка шкурка, вирівняйте поверхню.
4
рівняли акуратно і ретельно, адже від цього залежатиме майбутній вигляд ділянки кузова, а, отже, і всього автомобіля. Видаліть пил від шпаклівки, яка утворилася в процесі вирівнювання, і висушіть поверхню за допомогою фена, або просто почекавши тривалий час.
5
Пофарбуйте відремонтовану ділянку. Фарба є надійним захисником від корозії. Головне, підберіть фарбу точно в колір автомобіля або зверніться до фахівців. Фарбувати краще в теплу погоду, щоб процес висихання був швидше, і фарба довше буде берегти кузов від появи іржі.