Як збільшити очі візуально. Як візуально збільшити очі.

Що робить невибагливо-симпатичне жіноче личко заворожливим і прекрасним? Великі, глибокі, як морські безодні, що ваблять очі , в яких світиться душа. Їх погляд підкорює, збиває з ніг і змушує слідувати за його володаркою на край світу. Але не у всіх жінок вони від природи величезні і чаклунські. Дізнавшись, як збільшити очі візуально за допомогою грамотного макіяжу, можна це виправити.
Вам знадобиться
  • - туш;
  • - олівці для повік темний;
  • - олівці для повік світлий;
  • - палітра тіней;
  • - щипці для завивки вій.
Інструкція
1
Перед нанесенням туші закрутіть вії за допомогою спеціальних пристосувань. Цей прийом дозволить збільшити очі візуально. Добре прокрасьте вії і ретельно розділіть їх щіточкою. Не наносіть велика кількість туші - це робить важчою погляд. Нижні вії також накрасьте.
2
Нижня внутрішнє віко підведіть світлим або перламутровим олівцем. Верхню повіку акуратно по лінії росту вій накрасьте темним олівцем.
3
У зовнішнього кута очі зробіть саме темна пляма тіней, рухливе віко і складочку оформите більш світлими відтінками - це одне з класичних правил макіяжу. Найсвітліші тіні нанесіть по лінії росту брів - це піднімає брови, візуально збільшує площу століття і очі .
4
І, нарешті, вирішальне значення має форма брів. Акуратні доглянуті брови, які покладені волосок до волоска, роблять погляд виразнішим, а очі - більше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KcnZXiG7Qu0
Зверніть увагу
Визначити, близько чи широко посаджені ваші очі, можна в такий спосіб. Підійдіть до дзеркала і на відображенні проведіть необхідні вимірювання. Ідеальною посадкою вважається відстань між очима, рівне довжині одного з ніх.Чтоби збільшити візуально близько посаджені очі, оформите внутрішній кут світлими тінями. При великій відстані між ними скористайтеся темними тінями. Зовнішній куточок не промальовувати.
Корисна порада
Щоб дізнатися, близько чи широко посаджені ваші очі - слід підійти до дзеркала і на відображенні виміряти довжину очей і відстань між ними. Ідеальною вважається пропорція, коли відстань між очима дорівнює довжині одного з них. Якщо очі близько посаджені - слід оформити внутрішній кут ока світлими тінями, якщо очі посаджені широко - внутрішній кут виділяється темними тінями. Зовнішній куточок очі не промальовується.