Як відокремити від фону.

Дуже часто перед користувачами персонального комп'ютера постає питання, як відокремити зображення від фону . Це називається обтравкой. Цей прийом дуже потрібний тим, хто розміщує фотографії товару на різних фону х або просто робить колаж. Щоб виконати це, потрібно знання графічних редакторів. Один з найпопулярніших - це Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб відокремити потрібний вам елемент зображення від фону , його необхідно спочатку виділити. Adobe Photoshop пропонує кілька способів виділення. Перший спосіб, це коли виділяється об'єкт має правильну форму, наприклад квадрат. Візьміть з панелі інструментів «прямокутне виділення». Окресліть контури об'єкта. Клікніть правою кнопкою миші на зображення, в меню оберіть пункт «скопіювати на новий шар». Об'єкт з'явиться на новому шарі. Вимкніть всі інші шари і збережіть обтравленний об'єкт в форматі .png". Картинка збережеться на прозорому тлі.
2
Другий спосіб застосовується до об'єктів не дуже складної форми. Відкрийте ваше зображення в програмі це Adobe Photoshop. Виберіть в панелі інструментів «полігональне ласо». Окресліть контур потрібного вам об'єкта. Зверніть увагу: цей інструмент створює виділення по прямій лінії. Замкніть контур, що вийшов. Скопіюйте його на новий шар і збережіть, як у першому способі.
3
Третій спосіб виділяє загальний фон навколо об'єкта. Цей спосіб добре застосуємо до зображень з однотонним фоном. Відкрийте ваше зображення, в панелі інструментів виберіть «чарівна паличка». Клікніть по фону навколо потрібного вам об'єкта. Завантажиться виділення. Застосовуйте інструмент «чарівна паличка» доти, поки не виділиться весь фон. Після цього зайдіть в меню «виділення». Виберіть пункт «інверсія». Тепер на вашому зображенні буде виділений тільки потрібний вам об'єкт. Скопіюйте його на новий шар і збережіть окремим файлом.
4
В четвертому способі можна використовувати інструмент «швидке виділення». Відкрийте ваше зображення. Візьміть інструмент «швидке виділення». Виберіть потрібний розмір курсора. Обведіть контури вашого об'єкта. Зайві краю виділення можна прибрати, переключивши інструмент в режим «віднімання» (пензлик зі знаком «мінус» у верхньому меню інструменту). Якщо ви виділяли фон навколо об'єкта, вам потрібно зробити інверсію. Тепер клікніть правою кнопкою миші на виділену область. В меню оберіть пункт «скопіювати на новий шар». Виконайте збереження об'екта.Еті кілька простих способів допоможуть вам швидко обробити потрібне вам зображення. Пам'ятайте, що в основі відділення об'єкта з фону лежить виділення його із загальної картинки.