Як поліпшити охолодження ноутбука.

Ноутбуки набувають все більшої популярності перед звичайними настільними персональними комп'ютерами. В цьому немає нічого дивного, адже вони дуже зручні у використанні, досить мобільні і невибагливі в обслуговування. Але у цих чудесних пристроїв є одна серйозна проблема: через кілька місяців роботи вони починають сильно перегріватися. Проблема криється не тільки в сильному навантаженню на ноутбук, але і в недостатньо потужній системі охолодження. Ще основним критерієм є сильне засмічення нутрощів ноутбука пилом і сміттям.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка
  • Пилосос
  • Охолоджуюча підставка
Інструкція
1
Почистіть внутрішні деталі ноутбука . Для цього вам доведеться його розібрати. Процес трудомісткий, але абсолютно нескладний. Відкрутіть всі шурупи викруткою і акуратно зніміть нижню кришку. Тепер ретельно пропилесосьте всі деталі. Краще це робити в режимі видування повітря, бо не завжди вдається зібрати всю пил звичним способом.
2
Якщо першого кроку виявилося недостатньо, то замініть кулери в ноутбуці. Для цього придбайте вентилятори аналогічних розмірів і кріплень, але більшої потужності. Зазвичай характеристики вентиляторів вимірюються в кількості оборотів в хвилину. Вибираючи нові кулери, врахуйте той факт, що контакти, через яке до них подається напруга, бувають з двома і трьома роз'ємами.
3
Придбайте охолоджуючу підставку. Модельний ряд цих пристроїв просто величезний. Якщо вам потрібно просто звільнити вентиляційні отвори, які розташовані на нижній стінці ноутбука , то підійдуть прості підставки, можливо навіть м'які. Якщо ж вам потрібно саме додаткове охолодження, то придбайте охолоджуючу підставку з вбудованими вентиляторами. Харчування на них подається через порт USB, який повинен бути присутнім у вашому ноутбуці.
Корисна порада
Ніколи не ставте ноутбук на м'які тканинні поверхні.