Як закрити стик між ванною і стіною. Як і чим закласти зазор між ванною і стіною.

Подібні проблеми виникають, коли міняють саму ванну або плитку у ванній кімнаті. Щілини в таких випадках можуть досягати розмірів від міліметра до декількох сантиметрів. Подібна задача вирішується декількома способами.
Вам знадобиться
  • - силікон
  • - рідкі цвяхи
  • - кисть
  • - жолобник
  • - ручний пістолет
Інструкція
1
Якщо відстань між ванною і стіною кілька міліметрів, то скористайтеся акваріумним силіконом. Він надійно захистить щілину від потрапляння в неї води, і вам не доведеться переживати про те, що ви протопили сусідів.
2
Візьміть будь розчинник і знежирте примикання ванни і стіни. Робіть цю роботу в рукавичках і в масці. Далі візьміть тюбик з силіконом, виконайте в ньому дірочку і надіньте наконечник, який додається до тюбика. Вставте його в спеціальний пістолет і акуратно видавлюйте вміст, направляючи силікон в щілину між ванною і стіною. Силікон - це еластична маса і ви без праці заповніть простір, переміщаючи пістолет з тюбиком так, як вам зручно. Намагайтеся заповнити щілину між ванною і стіною в один прийом, інакше, коли маса застигне, нанести наступний шар буде не можливо.
3
Розведіть мильний розчин і змочіть у ньому пензлик для малювання або клею. Потім піднесіть її до поверхні, яку ви заповнили силіконом і проведіть їй в одному напрямку. Цей момент важливо пам'ятати. Якщо проводити пензликом хаотично, то шов вийде грубим і не рівним. Оскільки силікон еластичний заповнювач, то він прийме ту форму, яку ви додасте йому за допомогою пензлика.
4
Є ще один спосіб, який допоможе вирішити проблему стику ванни і стіни - це приклеїти жолобник (штапик) для ванної. За своєю суттю - це плінтус для ванни, який зроблений з поліуретану і який не вбирає воду. Знежирте поверхню ванни і стіни розчинником і дайте просохнути. Заміряйте боку ванною і наріжте жолобник за розмірами (стандартна ванна має розмір 1,50 м на 0,70 м)
5
запив кути галтелей під кутом 45 градусів, як для внутрішніх плінтусів і зачистите дрібним наждачним папером. Візьміть рідкі цвяхи для вологих приміщень, нанесіть на внутрішню сторону галтели і дайте постояти 2 або 3 хвилини. Після цього призначте її так, щоб вона перекривала щілину, і притисніть не на довго. Потім відокремте жолобник від стіни, дайте їй полежати 2 або 3 хвилини, щоб клей підсох і знову притисніть. Тепер клей міцно триматиме ваш плінтус. Виконайте так і з іншими сторонами ванній, але особливо ретельно попрацюйте зі стиками кутів. Від того наскільки акуратно ви запив галтели і приклеїли їх, залежатиме кінцевий результат роботи.
6
Щойно, галтели приклеяться, нанесіть на верхнє і нижнє примикання сторін плінтуса рівний шар аквариумного силікону. Потім змочіть пензлик в мильній воді і проведіть їй по периметру галтели в одному напрямку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jlzyv42RMrE
Зверніть увагу
Акваріумний силікон - це еластична маса на оцтової основі, яка призначена для вологих і сирих підстав, захищає їх від гнилі та цвілі. Після повного затвердіння матеріал стає нейтральним і нешкідливим.