Як прибрати щілини між зубами. прибрати щілину між зубами в Коломні.

Щілини між зубами - це не тільки косметичний дефект, який псує вашу посмішку. Згодом можуть розвинутися проблеми з пародонтом, зуби стають менш стійкими і піддаються більшому навантаженні. Тому лікарі рекомендують позбуватися від щілин різними способами.
Вам знадобиться
  • Стоматолог
  • Ортодонт
Інструкція
1
Найшвидший спосіб убирания щілини між зубами - це покриття винирами. Вініри - це керамічні пластинки, які лікар-стоматолог наклеює на зуби. За допомогою цих платівок і формується перекриття, яке закриває щель.Перед наклейкою виниров поверхню зубів повинна бути добре підготовлена, щоб пластинки трималися міцно. Природно, ротова порожнина перед процедурою повинна бути санірувана повністю. Потім зуби фторують, полірують і покривають спеціальним захисним гелем. Після цього стоматолог клеїть вініри, попередньо підібрані під колір ваших зубів. Після установки залишки клею віддаляються і вініри поліруются.Едінственний недолік цієї процедури - при установці виниров потрібно буде сточувати емаль ваших зубів.
2
Другий спосіб - ортодонтичне лікування. Це один із самих довгих шляхів, проте він є найякіснішим. Зуби попередньо виліковуються, очищаються, а потім на них наклеюються брекети. Брекети скріплюються металевими дугами або гумками. Ця конструкція спрямована на зрушення зубів. Однак потрібно врахувати, що цей метод швидше працює під час ранньої юності. Чим старше буде пацієнт, тим довше доведеться носити дану конструкцію. Також можна встановити і лінгвальні, так звані "невидимі" брекети, вони клеяться на внутрішню сторону зубів. В-середньому термін носіння брекетів від одного до двох років.
3
Є більш щадний метод, ніж брекети. Це прозорі пластикові капи, які виготовляються за індивідуальним зліпком і носяться весь день. Перевага їх у тому, що вони практично невидимі, їх можна знімати перед їжею, а також можна поєднувати переміщення зубів разом з відбілюванням.
4
Якщо ж щілину невелика, можна вдатися до художньої реставрації. В цьому випадку лікар наростить вам зуби спеціальної коригуючої пломбою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JCzDAdszG08
Зверніть увагу
Після корекції винирами або художньої реставрації уникайте великих навантажень на зуби, це може пошкодити вініри або пломби.
Щілина між передніми зубами - це часто зустрічається дефект. Вважається, що людина, що володіє такою особливістю, буде успішний у своїх починаннях і щасливий. Але найчастіше змиритися з щербинкою між зубами не так-то просто. У її володаря часом виникає комплекс, він не може широко посміхнутися. Тоді доводиться йти до стоматолога, щоб виправити дефект, по науковому називають діастемою.
Інструкція
1
Щоб замаскувати диаст, можна вдатися до терапевтичного методу - художньої реставрації зубів. Зверніться до досвідченого стоматолога, він підбере композитний матеріал, який буде підходити до кольору емалі ваших зубів, а потім наростить їх відсутні стінки. Лікар буде наносити спеціальний фотополімер пензликом, в декілька шарів. Матеріал затвердіє під променями світла певного спектру.
2
Є і ортопедичний метод видалення щербинки між передніми зубами . Якщо ви готові вдатися до протезування винирами, поспішіть в стоматологічну клініку. Стоматолог приклеїть на зовнішню сторону передніх зубів тонкі фарфорові пластинки - вініри. Ці керамічні деталі приховають щілину і потемніння емалі, якщо воно є.
3
Ортодонтический метод виправлення щілини між зубами добре знайомий всім з дитинства. Це використання брекет-системи або капов. Ці пристрої треба носити від року і більше, зуби поступово будуть зрушуватися в правильному напрямку, щілину зникне. Цим же способом прибираються зазори між іншими зубами , а не тільки передніми.