Як зрозуміти, Яка професія тобі підходить. Як просто.

Зараз у світі від людини вимагається все більше і більше віддачі, і це стосується кожної сфери діяльності та професії. Тому слід вже в останньому класі основній школі задуматися, як спланувати своє навчання і яку вибрати професію.
Інструкція
1
Перш за все, варто задуматися, що ви хочете від професії отримати. Які сфери діяльності вам подобаються, який спосіб життя ви плануєте вести, наскільки важливо для вас ваша майбутня заробітна плата і багато іншого. Обов'язково врахуйте свої здібності. Немає сенсу мріяти про кар'єру філолога, якщо у вас з російської мови в атестаті трійка.
2
Щоб зрозуміти, яка професія вам підходить, можуть підійти тести на профорієнтацію. Вони являють собою різноманітні твердження, з якими ви повинні будете погодитися чи ні. У цих тестах безліч питань з різних предметів - математики, хімії, фізики, літератури та іншим. Крім того вони допоможуть вам оцінити ваші риси характеру та інтереси, а іноді і рівень інтелекту.
3
Добре так само подумати, які професії зараз користуються великим попитом у роботодавців, а на які зросте попит через п'ять років, коли ви закінчите навчання. У першому випадку вам допоможуть - сайти з працевлаштування та газети, в другому - прогнози провідних соціологів, думка яких можна знайти в інтернеті.
4
Частою помилкою при виборі професії буває забобони і слідування моді. У всі часи одні професії вважалися більш престижними, інші ж вважалися негідними. Наприклад, є така професія - асенізатор. Тільки хто хоче бути асенізатором? А проте, суспільству необхідні асенізатори, сантехніки, медсестри, адвокати і т.д. Так що насамперед ставте свої інтереси і ваші здібності, і лише потім наскільки престижна ця професія . Інакше вивчитеся, наприклад, на менеджера, а задоволення робота за фахом вам приносити не буде.