Як підібрати монітор.

За останні кілька років РК- монітори повністю витіснили традиційні ЕПТ-пристрої. Це відбулося з ряду причин, але головними достоїнствами РК-моніторів вважаються: доступність (ціна на такі пристрої впала до неможливості), невеликі габарити (РК монітори займають набагато менше місця на столі, ніж ЕЛТ- монітори тій же діагоналі), зменшення шкідливого впливу на очі користувача (на екрані нічого не моргає) і відсутність випромінювання. На сучасному ринку ви зустрінетеся з величезним розмаїттям моделей моніторів, тому вам важливо знати основні критерії відбору.
Інструкція
1
Спершу необхідно визначитися з зовнішніми характеристиками монітора. У магазині ви можете знайти наступні дизайни РК-моніторів: сріблястий, чорний, темно-синій, чорно-сріблястий. Але, якщо жоден з вище перерахованих дизайнів вам не підійшов, то ви можете замовити особливу колірну гамму за вашим смаком. Діагональ моніторів варіюється в межі від 15 дюймів до 22 дюймів. Вибір діагоналі цілком залежить від ваших уподобань. На сьогоднішній день замість стандартних моніторів формату 4: 3 ви також можете вибрати модель з форматом екрану 16: 9 (16:10). Такі монітори суттєво полегшують роботу за комп'ютером. Купивши широкоекранний монітор, ви зрозумієте, що вам більше не потрібно згортати папки, а в різних додатках зменшувати масштаб або приховувати необхідні панелі інструментів.
2
Пам'ятайте про те, що крім зовнішніх характеристик монітора, важливі і його технічні параметри. Яскравість показує межа яскравості монітора (стандартна яскравість - 300 кд/м2). Яскравість важлива в тому випадку, якщо ви збираєтеся працювати з затемненими зображеннями. Контрастність монітора залежить від кількості рівнів яскравості, які можуть створити пікселі (стандартно від 600: 1 до 700: 1). Важливо щоб яскравість і контрастність монітора були комфортними для ваших очей. Частота коливань показує якість зображення і швидкість зміни картинки. Частота повинна бути не менше 75 Гц. Кут огляду важливий для тих людей, які люблять дивитися фільми в компанії друзів. Стандартна чіткість екрану - 1280: 1240, але чим більше воно буде, тим якісніше ви отримаєте картинку.