Як вирощувати кімнатні рослини.

Вирощування кімнатних рослин - справа непроста, але приємне. Адже красиві, незвичайні і здорові кімнатні рослини будуть не тільки радувати вас, а й оточуючих вас людей. Основні потреби будь-якого рослини - вода, світло, грунт і повітря. Нагородите ваші рослини турботою, любов'ю, увагою, і вони нагородять вас своїм пишним цвітінням, активним ростом і своєю красою.
Інструкція
1
Цимбидиум - сімейство орхідейних. Батьківщиною даного рослини є тропіки Австралії та Азії. Забарвлення цимбідіумів дуже різноманітна - білі, жовті, рожеві, зелені, червоні й коричневі бутони. Для вирощування даного виду рослини в домашніх умовах, необхідно подбати про добре провітрюваному приміщенні, світлому і прохолодному. Також необхідно врахувати, що температура кімнати повинна бути не нижче 10-15 градусів. У період цвітіння рослини слід рясно поливати. Добрива вносять один раз на місяць, спеціальні (для рослин сімейства орхідейних).
2
Фінікова пальма - сімейство пальмові. Батьківщиною цього виду рослини є Північна Африка, Південно-Західна Азія, Канарські острови. Це дуже приваблива рослина. Сприятливими умовами служить сухе повітря, сильна спека і відсутність опадів. У домашніх умовах рекомендується розміщувати в просторому, сонячному і світлому місці, захищених від протягів. Полив повинен бути помірним, але постійним. Листя необхідно 1-2 рази на тиждень протирати вологою ганчірочкою.
3
Ехинокактус - сімейство кактусових. Батьківщиною даного рослини є Центральна Мексика. У себе на батьківщині ехінокактуси досягають 2-3 м висоти. Цвітуть вони вкрай рідко. У домашніх умовах ехінокактуси розташовують на підвіконнях, на сонячній стороні. У літній період ці рослини вимагають регулярного поливу та обприскування водою. Взимку досить поливати 1 раз в 2 тижні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xPJNA4AG8S0
Зверніть увагу
Слідкуйте за самопочуттям рослин. Пам'ятайте, вони теж можуть хворіти. Щоб уникнути проблем з кімнатними рослинами регулярно протирайте листя, вчасно прибирайте зів'ялі квіти і листя. Обробляйте кімнатні рослини тільки чистими інструментами.
Корисна порада
Якщо рослини потребують підпорах, не забувайте вчасно підв'язувати.