Як намалювати лапи.

Початківці художники часто стикаються з проблемами в малюванні, але найбільші складнощі виникають з прорісовиваніе кінцівок тварин, оскільки вони мають інше, незвичне будова і здаються вивернутими в зворотну сторону.
Інструкція
1
Вчитися малювати лапи можна на прикладі собаки, оскільки більшість лап тварин мають схожу структуру. В першу чергу, потрібно запам'ятати, що тварини при ходьбі спираються тільки на пальці, тому важливо відобразити вигин ноги і точно промальовувати всі суглоби.
2
Передні ноги, так само як і задні мають 3 рухливих суглоба, а так же суглоби пальців. Для правильного малювання кінцівок, потрібно вивчити будову всього скелета, наприклад, лопатки тварини, утворюють гострий кут, а кістка плеча настільки коротке, що лікті собаки будуть перебувати поруч з грудною кліткою. Коліна розташовуватимуться на рівні живота, а п'ята буде піднята, до того ж стопа тварин відрізняється більш короткими пальцями.
3
У більшості тварин передні лапи істотно коротше задніх, причому вони розташовуються прямо під грудною кліткою, в той час як задні лапи утворюють кут. Існує просте правило дотримання пропорцій: чим масивніше передня частина тулуба зображуваного тваринного, тим коротше його передні лапи .
4
Вивчаючи малюнки і фотографії тварин, доцільно приділяти увагу розташуванню кінцівок і проводячи осі, визначати природне положення лап тварини, щоб уникнути неприродності. До того ж особливу увагу потрібно приділити заднім лапам і суглобам пальців, оскільки ними тварина відштовхується від землі.Чтоби простіше запам'ятати особливості будови кінцівки тварини, краще вивчати їх у порівнянні з тілом людини, особливо це стосується лапи . І, звичайно, як можна частіше практикуватися, вимальовуючи кожен суглоб, щоб зрозуміти і запам'ятати структуру.