Як зробити літачок.

Для виготовлення найпростішого паперового літачка буде потрібно всього 1 аркуш паперу, пара умілих рук і покрокова інструкція. Причому передається вона з вуст в уста, так що будь-яка дитина знає ази паперового літакобудування.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно визначитись з папером, вона повинна бути щільною, але не товстою, оскільки її буде важко згинати, і кінцевий виріб буде занадто важким. Оптимальним вибором є звичайний папір формату А4, в процесі виготовлення може знадобитися лінійка, щоб більш щільно проводити лінії згинів, які напряму впливають на аеродинамічні якості кінцевої моделі.
2
Лист паперу складіть навпіл, намітьте чітку лінію.Затем розгорніть і загніть кути з одного кінця всередину, після цього загніть всередину верхню частину і загніть кути ще раз, щоб вийшов невеликий трикутник.
3
Відігнувши залишився шматочок, закріпіть два верхніх шару, так як він буде тримати їх разом.
4
Тепер можна знову зігнути навпіл літачок і відігнути крила. Спочатку, відігніть одне крило, щільно проводячи лінійкою по лінії згину, потім виконайте ту ж процедуру з іншим крилом. Важливо, щоб згини були рівними і однаковими. Тепер літачок готовий до польотів.
5
Безумовно, це найпростіша модель. Любителі паперових літачків розширили кількість моделей до декількох десятків, надавши їм найнеймовірніші форми: з тупими і гострими носами, з додатковими закрилками, з прямокутними і трикутними крилами і навіть у формі шатла. Зате цей найпростіший літак може зробити навіть маленька дитина, тому навчивши його нескладним принципам складання літачка ви не тільки зможете запускати їх усією сім'єю, а й пробудити фантазію вашого малюка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cEEAOIToqYc
Дуже часто хочеться порадувати свою дитину. Але як це зробити? Один з найбільш хороших способів - це навчити його робити паперові літачки. Слід зазначити, що збірка літаків цікава не тільки дітям. Є люди, для яких це хобі.
Вам знадобиться
  • папір, олівці, ножиці, канцелярський ніж, клей ПВА, фломастери, лінійка, волосінь
Інструкція
1
Виготовте креслення вашого майбутнього літачка. Поставтеся до цього кроку дуже уважно. Найкраще взяти звичайний папір і на ній накреслити креслення літака. Після цього вирізати всі необхідні деталі і спробувати зібрати модель. Ви створите чорновий варіант. При його виготовленні можна дозволити собі трохи неакуратності. Головне, щоб основні деталі зістиковувалися без перекосів.
2
Якщо чорновий варіант вам вдався, то можна переходити до виготовлення чистової заготовки. Накресліть креслення. Лінії, по яких ви будете вирізати заготовку, обведіть червоним олівцем або фломастером. Після цього акуратно виріжте заготовку по червоній межі. Зробіть примірку без клею: все має рівно підходити один до одного.
3
Тепер пора подумати про бойовому розфарбуванні вашого агрегату. Можна розфарбовувати вже зібрану модель, але це в рази важче. Тому краще за все розфарбувати заготовку. Якщо ви використовуєте фарби, не перестарайтеся, бо зайва кількість вологи може негативно вплинути на заготовку, і вона почне загинатися. Після фарбування дайте заготівлі гарненько просохнути.
4
Поки заготовка сохне можна зайнятися виготовленням виступаючих частин літака. Це можуть бути крила, шасі, антени, турбіни. Їх також потрібно розфарбувати, дотримуючись окрас всієї моделі.
5
Розпочніть збірці моделі. Ні в якому разі не використовуйте канцелярський клей. Він залишає некрасиві жовті плями. Найкраще підійде ПВА. Склеюють дуже ретельно і обережно. Виступив клей прибирайте папірцем або ганчірочкою, намагаючись при цьому не розмазати його по деталі. Не поспішайте, склеюють модель поступально, даючи клею схопитися. Після складання основної заготовки приклейте всі деталі і дайте їм просохнути.
6
Ваша модель готова. Залишилося тільки знайти їй належне місце. Зробіть підставку для неї, якщо хочете помістити модель на полицю. Також можна прикріпити тонку волосінь і повісити її в кімнаті. Тоді буде ілюзія ширяючого в повітрі літака.
Корисна порада
Під час роботи стежте за чистотою рук.