Як прикрасити свій город.

У багатьох є свій город . Зрозуміло, всіх город ників спочатку цікавлять грядки, але немає такої людини, яка не хотіла б, щоб його дачну ділянку завжди радував око своєю красою. І є способи зробити його оригінальним.
Інструкція
1
Ви можете прикрасити свій город натуральним каменем - він завжди виглядає красиво. Пофантазуйте і спорудіть за вашим смаком композиції з каменів різного розміру.
2
Непоганим прикрасою послужить новий стильний квітник. Це може бути якась авторська композиція або незвичайна клумба, наприклад, у вигляді човна або автомобіля. Також використовуйте цікаві матеріали для обформленія вашої рабатки.
3
Ви можете встановити гарні опори для рослин - це прекрасний елемент, який змінить вигляд вашого город а. Дуже гарні і зручні вертикальні підпори, тому що вони будуть прикрашати ваш город і взимку, а також ви їх можете купити вже готовими, якось по-особливому прикрасити і встановити на своїй ділянці.
4
Розставте за своїм город у переносні контейнери для рослин. Їх дуже легко прикрасити своїми руками. Просто пофарбувати або обклеїти камінчиками і черепашками. Ви можете проявити фантазію і використовувати як контейнер старовинний праска або бочку. Це додасть вашій ділянці особливий стиль.
5
Багато дизайнерів прикрашають город и шпаківнями. Зробіть їх незвичайної форми або багатоповерховими. Необов'язково майструвати з дерева, можна використовувати й інші матеріали. Головне зробіть будиночки яскравими. Ці дизайнерські об'єкти однозначно оцінять ваші гості.
6
Створіть затишний куточок на своєму город е. У цьому вам може допомогти дачні меблі. Можете поставити лавку, столик та стільці. Якщо ви творча натура, то зробіть комплект меблів своїми руками. Це обов'язково додасть вашому город Іку унікальність.
7
Також прикрасою можуть служити декоративні ліхтарі. Це можуть бути ліхтарики на сонячних батареях. Для їх встановлення не потрібно професіонал. Застроміть їх в землю вздовж стежок, і затишок вашому город у забезпечений.
8
Город - це місце, де ви можете пустити в хід свою фантазію. Змішайте овочеві та квіткові посадки. Поставте дерев'яні таблички, на яких вирізані назви рослин. Це універсальний аксесуар. Обрамити грядки міні-огорожами. У продажу їх зараз величезна кількість, і вам буде з чого вибрати. А доповнити ваш город може ошатне лякало.