Як фотографувати на весіллях.

Один з найважливіших днів у житті родини - день її створення. Весілля - саме довгоочікуване, трепетне і красиве подія, яка хочеться закарбувати в красивих фотографіях на довгі роки. Навички, творчий підхід і майстерність дозволять створити вам ідеальну колекцію весільних фотографій нареченого і нареченої. Якщо вас запросили в якості фотографа (нехай навіть любителя), постарайтеся підготуватися і потренуватися, щоб кожен ваш фотознімок став шедевром цього свята.
Інструкція
1
Зустрітися з парою заздалегідь, щоб дізнатися їх побажання, смаки. Деякі, можливо, захочуть бачити в своїх весільних фотоальбомах тільки портретні знімки, інші більше сімейних, загальних фотографій, а хтось захоче покрокову хронологічну фото-деталізацію всього весілля.
2
Зробіть запас всього необхідного для тривалої фотосесії. Будь то плівка, батарейки, додаткова флешка для цифрового фотоапарата або що-небудь ще, щоб безперешкодно наснимать кілька сотень фотографій за весь день.
3
Фотографуйте якнайбільше, щоб потім було з чого вибрати. Керуєте парою, розкріпачити їх, щоб вони не соромилися приймати різні пози, отримували задоволення від усього, стали акторами перед фотокамерою.
4
Обов'язково зробіть фотографії на вулиці, особливо якщо стоїть прекрасна сонячна погода. Такі знімки зазвичай виходять дуже яскравими, природними і красивими.
5
Знімайте молодят як в традиційних позах, так і в природних ситуаціях, коли вони обіймаються, цілуються і безтурботно розмовляють. Шукайте кумедні моменти, неординарні ракурси, гарні види.
6
Ви повинні зафіксувати всі основні сюжетні моменти весілля: від викупу до останнього танцю. Все-таки фотознімки - це літопис події, постарайтеся нічого не упустити.
7
Не забувайте фотографувати гостей і найближчих родичів молодят. Ловіть їх не в стандартних постановочних фото, а в цікаві моменти, в процесі участі в іграх і конкурсах, в танцях. Першими саме родичі і друзі нареченого і нареченої розглядатимуть ваш фотоальбом.
8
Віддавайте не все, а тільки кращі фотографії. Не друкуйте все фотографії поспіль для молодят. Виберіть найвдаліші кадри. Тим цінніше вони опиняться, ніж якісніше були зроблені. Нехай весілля запам'ятається нареченим фактурними, яскравими, колоритними фотографіями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ax4qIkPASDo