Як відновити закладки в опері. відновлення закладок опера.

Браузер «Опера» - один з найпопулярніших у користувачів російськомовного інтернету. Головна сторінка офіційного сайту Opera повідомляє про те, що ним користуються 170 мільйонів чоловік. Тому немає нічого дивного в постійному розвитку та поліпшенні цього браузера. Так, починаючи з недавніх версій, користувачі отримали можливість відновити закладки в Опері, навіть якщо вони переустановили свою систему.
Інструкція
1
Функція Opera Link - це, мабуть, найбільш зручна і корисна можливість, що з'явилася в останніх версіях браузера. Сенс її простий. Всі основні настройки зберігаються на сервері і можуть бути синхронізовані і завантажені в Opera, встановлену на іншому комп'ютері. Крім того, ними можна користуватися, зайшовши на особисту сторінку користувача Opera Link будь-яким іншим браузером. Ця служба дозволяє не тільки відновити закладки в Опері, а й іншу інформацію: • Особисту панель • Експрес-панель • Історію введених адрес • Нотатки • Список пошуковиків
2
Щоб активувати функцію Opera Link, після запуску браузера зайдіть в меню «Файл» і виберіть команду «Синхронізувати ...». У діалозі виберіть дані, які будуть синхронізовані і створіть безкоштовний обліковий запис, зареєструвавшись в системі. Введіть ім'я користувача, пароль і натисніть «Увійти».
3
Тепер ви завжди зможете відновити закладки в Опері, навіть після переустановлення системи або користуючись браузером за іншим комп'ютером. Для цього просто активуйте функцію Opera Link. Крім того, ви можете отримати доступ до особистої інформації навіть з іншого браузера. В цьому випадку зайдіть на веб-сторінку Opera Link за адресою https://link.opera.com/, введіть реєстраційні дані свого облікового запису, і ви побачите всю збережену на сервері інформацію і налаштування.