Як навчити себе не спати.

Поради можуть ділитися за принципом намічених цілей, дивлячись на чого не спати: щоб повертатися з нічного клубу, а потім бадьоренько переробляти всі справи або по кілька годин з виряченими очима сидіти за столом.Не спати 24 години на добу задача реальна , але наслідки невтішні. До кінця тижня вичавлений лимон на вашому фоні буде виглядати цілком товарного вигляду. Тримати себе в тонусі можливо кількома способами, було б бажання.
Інструкція
1
Кава з колою в великій кількості з ранку, до вечора відчуваєте себе паровозом, що набирає швидкість, серце шалено жене кров подібно потужному насосу, дрібне тремтіння пронизує тіло, пар готовий вирватися з вух. Захочете заснути - не вийде. Як наслідок: депресивні думки і спустошеність.
2
Трави, наприклад, женьшень, тонізуючі настойки. Ефект може виявитися несподіваним. Через 10 хвилин перед очима все попливе, і ви виявите себе на подушці.
3
Парадокс. Варто 15 хвилин виділити на денний сон, як весь інший час ви стаєте здатні зберігати робочий ритм. На жаль, це велика розкіш для деяких людей.
4
Захоплююче завдання. Не помічаєте, як пролітають хвилини. Шкода, що, як правило, воно мало пов'язано зі списком термінових справ.
5
Інтернет. Поки гортаєте сторінки, сонце змінює місяць, а вам на роботу. Поспати не вдасться, навіть якщо дуже хочеться.
6
Невиконання плану. Тривога, негативні емоції. Постійна напруга. Тут вже точно не до сну.
7
Щоб вміти не спати, потрібно мати відмінне здоров'я. Навіщо ми занурюємося в сон? Втома. Вплив погоди. Атмосферний тиск. Різні заболеванія.Довольно дієвий і нешкідливий спосіб залишатися бадьорим багато годин підряд - дотримуватися режиму дня. Правильне харчування, очищення організму. Як не банально, здоровий спосіб життя: тренування, загартовування.
Корисна порада
Якщо людина хоче спати, значить, це йому потрібно. Навіть по 12 годин непробудного сну іноді норма. Навіщо ґвалтувати себе, може, краще виспатися?