Як прикрасити весільну фото.

Кожна пара молодят перед весіллям замислюється про фотозйомці . Хтось замовляє послуги професійного фотографа, інші обходяться своїми силами. Проте, незважаючи на обраний варіант проведення фотозйомки, результат цікавий всім: і молодятам, і їх друзям, і родичам!
Інструкція
1
Як правило, професійні фотографи роблять велику частину фотографій в звичайному стилі, просто створюючи красиву композицію, а незначна кількість фото виконують з використанням всіляких ефектів, колажів, накладних картинок, рамок і так далі.
2
Однак все те ж саме можна зробити і самостійно. В Інтернеті легко відшукати всілякі рамки або накладні картинки для фотографій. За допомогою мишки вони легко накладаються на фотографії, і виходять дуже гарні цікаві ефекти. Більш того, можна самим створити електронний весільний фотоальбом. А робиться це так.
3
Фотографія копіюється в файл, створений в програмі Power Point. Там підганяється необхідний розмір фотографії шляхом стиснення, розтягування, обрізки і так далі. Створюється потрібний ракурс за допомогою функції повороту. Після цього вибирається і копіюється рамочка або накладної малюнок і вставляється в той же файл. За допомогою мишки він пересувається в потрібне місце, накладається на фотографію. При необхідності також розтягується, звужується, обрізається і так далі.
4
Після проведених маніпуляцій, по суті, слайд готовий. Його можна роздрукувати на фотопапері і вставити в альбом, а можна накласти ще декілька динамічних ефектів, зберегти у форматі * .pps, і це буде вже готова сторінка електронного фотоальбому. Аналогічно можна зробити безліч сторінок-слайдів, роздрукувати їх або переглядати в електронній версії. І той, і інший варіант, безперечно, порадує своїм результатом. Фотографії вийдуть оригінально прикрашеними.
5
Крім колажів, рамочок і накладних картинок можливо прикрасити весільні фото всілякими блискітками, сердечками, зірочками і так далі. Це додасть весільним фотографіям особливої романтики.
6
В інтернеті існують спеціальні сайти, на які можна завантажити фотографії і отримати бажаний ефект. Але отримані фото, на відміну від попереднього варіанту, оригінально виглядають тільки в електронному варіанті, так як всі прикраси динамічні. В роздрукованому вигляді вони дещо втрачають свою актуальність і романтику. Для паперового фотоальбому краще просто накласти на фото красиві сердечка або зірочки і так далі і роздрукувати.
7
Однак, як би не були прикрашені весільні фотографії, вони завжди будуть пам'ятними. А головну роль в них грають не стільки прикраси, скільки пейзажі і змодельовані статичні або динамічні сюжети, які на них зображені. Професійні фотографи вибудовують чудові фотографічні сюжети і виконують роботи з оригінальних і правильних ракурсів. Такі фотографії, як правило, вже не вимагають додаткових прикрас щоб уникнути перенасичення знімка.