Як розібрати шкоду.

Автомобіль, який виробив свій моторесурс і вийшов з ладу, маючи несправності в двигуні, коробці передач, або в ходовій частині, відновлювати не має сенсу. Так як ремонт подібних машин обійдеться набагато дорожче, ніж придбання нового автомобіля.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту,
  • - вантажопідйомні механізми.
Інструкція
1
Грунтовно зношений автомобіль піддається детальної розбиранні. Технологія проведення подібних робіт однакова для всіх автомобілів, і розбирання Шкоди нічим особливим не виділяється.
2
Розібравши автомобіль, запчастини та комплектуючі реалізуються або залишаються «про запас» (в тому випадку, якщо власник має намір придбати однойменний автомобіль).
3
На першому етапі від'єднується акумулятор і демонтуються всі деталі кузова і салону: капот, багажник, двері, крила (якщо вони знімні), сидіння, обшивка салону, підлогове покриття, кермо, передня панель, скління.
4
Далі з автомобіля демонтуються агрегати: двигун і коробка передач. Потім від мотора від'єднується КПП і знімається все навісне обладнання: генератор, стартер, водяний насос та інше.
5
У моторному відсіку знімається: радіатор системи охолодження, бачок омивача, рульова рейка і джгути електропроводки. Причому проводку бажано зняти цілими, не обрізаючи проводів. Витягається також механізм склоочисника лобового скла.
6
На заключному етапі з машини демонтуються ведучий міст і передня балка, які також розбираються на складові. Колеса з дисками - окремо, амортизатори і пружини - теж.
7
Можна ще при бажанні розібрати ведучий міст: витягнути з нього піввісь і редуктор. Зняти з кузова бкнзобак і трубки: паливні та гальмівні.
Зверніть увагу
Подібним методом здійснюється повне розбирання автомобіля Шкода, який протягом декількох годин перетворюється на банальну купу металобрухту.
Корисна порада
На час розбирання автомобіля запасіться «болгаркою» з відрізним кругом, яка здатна послужити як універсального гайкового ключа.Во час розбирання машини дотримуйтесь техніку безпеки і правила пожежної безпеки. Випадки травматизму при проведенні подібних робіт відбуваються з людьми досить часто.