Як видалити на прасці пляма.

Побутові прилади вимагають особливого догляду та утримання в повному порядку і чистоті. Праска - це незамінна річ для будь-якої господині і нерідко ми стикаємося з проблемою забруднення підошви праски. Почистити підошву праски можна в домашніх умовах найпростішими підручними засобами.
Вам знадобиться
  • 1) Дерев'яна лопатка, суха махрова ганчірка.
  • 2) Дрібна сіль, бавовняна ганчірка.
  • 3) Сіль, аркуш білого паперу, суха ганчірка.
  • 4) Сода, вода, чиста ганчірка, вовняна тканина.
  • 5) Олівець для чистки праски.
  • 6) Оцет, марля, вовняна тканина.
  • 7) Таблетка гидроперита, тканина.
Інструкція
1
Якщо на підошві праски залишилося пляма від пригоріла синтетики, його можна легко прибрати, якщо підошва праски має антипригарне покриття. Увімкніть праску на максимум, і почекайте, поки пляма розплавиться повністю. Відскребіть пляма за допомогою дерев'яної лопатки, потім протріть праска сухий махрової ганчіркою.
2
Насипте на вологу ганчірку трохи дрібної кухонної солі і потріть пригоріла пляма на прасці. Після цього протерти сухою бавовняною ганчіркою.
3
Якщо на підошві праски з'явилося іржаве пляма або пляма від пригоріла матерії, його легко видалити за допомогою солі. Насипте на чистий аркуш паперу дрібну сіль, праска нагріти і провести кілька разів з силою по поверхні солі. Після цього протерти сухою ганчіркою.
4
Розбавити харчову соду з водою до консистенції кашки. Нанести цей розчин на шматок сухої вовняної тканини і потерти холодну підошву праски. Після цього можна протерти вологою ганчірочкою, змивши залишки соди.
5
В господарських магазинах продається спеціальний олівець для чистки праски, який без особливих зусиль, вам допоможе впоратися з видаленням різних плям із поверхні праски.
6
Якщо праска залишає плями при прасуванні тканини, змочіть шматок марлі в оцті і протріть підошву праски. Після цього праска потрібно потерти трохи вовняною тканиною.
7
Якщо у вас удома є таблетка гидроперита, вона вам допоможе очистити праска. Процес очищення краще проводити в добре провітрюваному приміщенні або на балконі в цілях виключення різкого запаху. Розігрійте праску до максимальної температури і проведіть таблеткою гидроперита по забрудненої поверхні праски. Почне відбуватися сильне виділення газу з таблетки. Видалити відшарувався шар забруднення з частинками таблетки за допомогою вологої ганчірки. Протріть підошву праски сухою чистою тканиною.