Як зшити жіночі брюки.

Жінки в Європі почали носити брюки в часи емансипації. Відтоді з одягу сміливих жінок вони перетворилися в стандартний елемент костюма. Їх можна одягти як на офіційний захід, так і в офіс або на прогулянку. Вибір брюк до випадку залежить від тканини, з якої вони зшиті. Загальна технологія пошиття брюк базується на наступних принципах.
Інструкція
1
Першим ділом заміряйте і запишіть наступні параметри: окружність талії, окружність стегон, обхват коліна, ширина низу, довжина по боковому шву (від талії до низу), висота сидіння (від талії до под'ягодічной складки, довжина кроку (від складки до підлоги), висота коліна, ширина передньої половинки і ширина задньої половинки. Щільно обертайте сантиметр навколо вимірюваної частини.
2
Скачайте і змініть викрійку відповідно до своїх розмірами. Роздрукуйте, обмітайте і виріжте з урахуванням припуску на шви. Обробіть краю.
3
Змітайте деталі викрійки і приміряйте. Якщо все гаразд, сострочіть і пропрасуйте деталі з вивороту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4E0ME-AYMMk
Штани міцно влаштувалися в жіночому гардеробі, завдяки своїй елегантності, практичності і зручності. Незважаючи на пору року і постійно мінливі тенденції моди, класичні брюки завжди залишаються актуальними.
Вам знадобиться
  • - папір для викрійки;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - брючна тканина;
  • - застібка-блискавка;
  • - ґудзик.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку або використовуйте готову. Її можна взяти з журналу мод або роздрукувати з інтернету. Для вибору лекала потрібного розміру виміряйте обхват талії, обернувши сантиметрову стрічку по лінії талії строго горизонтально. Потім оберніть стрічку по самим виступаючим точкам сідниць для вимірювання обхвату стегон. Виміряйте бажану довжину брюк. Визначте свій розмір і потрібну викрійку по таблиці, наведеної у виданні, орієнтуючись на зняті мірки.
2
Розкроїте з брючною тканини по дві передніх і задніх половини. Потім виконайте дві мішковини кишень, передній і задній пояс. Прострочіть виточки на задніх половинах, заутюжьте їх, заклавши до лінії середнього шва.
3
Складіть мішковини кишень з передніми половинками лицьовими сторонами, прокладете строчки вздовж входів в кишеню. Відвернувши мішковину на виворітну сторону, отстрочите вхід в кишеню на відстані 0,7 см.
4
Накладіть передню половинку на бічну частину по лінії суміщення і приметайте. Зшийте зрізи мішковини з вивороту. Приметайте мішковини під передню половинку, зрізавши припуск на правій бічній частині по лінії середини переду.
5
Виконайте бокові шви і потім - крокові. Разутюжьте припуски. Зшийте зрізи банта від мітки застібки до крокової шва. Заутюжьте цельнокроение обтачки застібки на виворітну сторону: зліва - не доходячи 0,5 см до середини переду для припуску під застібку, а праворуч - по середньої лінії переду.
6
Пришийте застібку-блискавку під край залишеного припуску. Сколите краю розрізу, поєднуючи лінії середини переду. Пристрочите вільну тасьму блискавки до обтачке правої кромки розрізу. Приметайте обтачку. Відстрочити праву передню половинку по розмітці вздовж застібки.
7
Складіть откосок вздовж і стачайте короткі нижні зрізи. Вивернувши откосок, підкладіть його під припуск застібки і приколіть до обтачке. Настрочити обтачку близько до шву пришивання застібки-блискавки. Знову закрийте розріз і продовжите оздоблювальну строчку до нижнього краю застібки, захоплюючи откосок.
8
Виконайте задній шов, потім - бокові шви на зовнішніх і на внутрішніх деталях пояса. Прітачать його зовнішню деталь до верхнього зрізу брюк, правий кінець пояса залишаючи при цьому виступаючим за лінію середини переду. Прітачать до откоску лівий кінець пояса.
9
Накладіть внутрішню деталь пояса на пришиту зовнішню деталь і зшийте по верхніх зрізах. Відверніть внутрішню деталь вгору. Обмітайте петлю на правому кінці пояса. Вивернувши його, пришийте внутрішній край. Відстрочити.
10
Припуски низу подверніте, заутюжьте і пришити вручну.