Як видалити в домашніх умовах сірчані пробки з вух. Сірчані пробки у вухах лікування.

Скупчення сірки у вушних раковинах є природним процесом. Іноді під впливом механічних факторів і вологи сірка розбухає і перекриває вушної просвіт, викликаючи часткову втрату слуху. Можна спробувати видалити в домашніх умовах сірчані пробки з вух, перш ніж звертатися за допомогою до лікаря.
Вам знадобиться
  • - 3% розчин перекису водню
  • - содовий розчин
  • - борний спирт
Інструкція
1
Розм'якшіть сірчану пробку.Небольшіе сірчані пробки можна спробувати видалити шляхом їх розм'якшення. Підготуйте 3% розчин перекису водню і за допомогою чистого шприца без голки введіть в зовнішній слуховий прохід. Не вставляйте шприц занадто глибоко - струмінь рідини під тиском досягне пробки і впливає на сірчані маси. Перекис водню буде шипіти, витікати з шматочками розчиненої сірки. Дочекайтеся, поки витече весь розчин - для цього нахиліть голову в однойменну сторону. Протріть вушну раковину ватним тампоном, видаляючи залишки вологи. Повторюйте процедуру розм'якшення два рази на день протягом 7 днів - зазвичай стільки часу потрібно, щоб повністю очистити прохід і відновити слух. Після процедури прогрівайте вухо лампою розжарювання - так вухо швидше просохне. Якщо під час процедури виникають неприємні відчуття, біль або тиск, то всі маніпуляції слід припинити і звернутися до лікаря.
2
Проведіть процедуру видалення самостоятельно.Приготовьте вухо до видалення сірки - закопуйте слабкий содовий розчин у вушний прохід протягом трьох днів. Розм'якшите сірчану пробку - закапайте кілька крапель перекису водню, випрямивши слуховий прохід. Вимийте пробку за допомогою шприца - злегка відтягніть вухо догори і назад, влийте воду кімнатної температури під напором в слуховий прохід. Закапайте вухо борним спиртом.
3
Використовуйте спеціальні препарати для самостійного прімененія.Чтоби видалити в домашніх умовах сірчані пробки з вух, придбайте в аптеці розчин для розчинення вушної сірки. Закопуйте емульсію згідно інструкції - за 5 днів стандартна пробка розчиниться і витече. Очищайте слуховий прохід 2 рази вдень. Подібні препарати можна застосовувати також для профілактики утворення сірчаної пробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XIZe7hq65qY
Порівняно недавно стало відомо, що вушна сірка - це далеко не бруд, а суміш слущенних шкірних клітин і секрету залоз, розташованих у внутрішньому вусі. Тому сірку не слід видаляти занадто часто. Якщо ж у вухах утворилася сірчана пробка, яка приносить дискомфорт, її видаляють одним із таких способів.
Інструкція
1
Розм'якшення сірчаної пробки. Зробіть суміш - 3% -нтная перекис водню 2 ст.л., 1 ст.л. будь-якого рослинного масла, 1 ст.л. гліцерину. Закапайте суміш з піпетки в хворе вухо, лежачи на боку цим вухом вгору. Потягніть за вухо, щоб суміш досягла пробки у вусі. Закрийте оброблене вухо ватою. Проробляйте таку процедуру на ніч, поки пробка не вийде назовні.
2
Промивання сірчаної пробки. Якщо при першому варіанті сірчана пробка не вийде назовні, однозначно, вона розм'якшилася. Ви повинні її вимити з вуха. Процедуру робіть вранці. Наберіть перекис водню в шприц, налийте, лежачи на боку хворим вухом вгору, рідина зі шприца в вушну раковину в кількості 20 мл. Полежте до 10-15 хвилин.
3
Спробуйте вимити сірчану пробку в душі. Візьміть в руки душовою шланг і відкрутите його наконечник-розсіювач. Зробіть теплу воду з середнім напором. Направляйте акуратно шланг в сторону вуха, поки струмінь не почне вимивати пробку. Вона в такому випадку повинна вийти дуже швидко.
4
Інші способи видалення пробки. Видаляйте пробку такими рідинами, як: розчин кухонної солі (чайна ложка на половину склянки води), розчин харчової соди (чайна ложка на половину склянки води), тепле оливкова олія, кунжутна олія, аптечні розчинники сірчаної пробки.
Зверніть увагу
Самостійно видаляти пробку з вуха можна тільки, якщо у вас не порушена барабанна перетинка, або у вас не було перед її утворенням отиту та іншого запального захворювання, також якщо у вас немає діабету. Якщо такі випадки мають місце - видаляйте сірчану пробку тільки в медичній установі.
Корисна порада
Вушна сірка очищає наш слуховий прохід, зволожує його, протистоїть запалень і вушних захворювань. Сірка видаляється самостійно з вух при жуванні їжі, кашлі, розмові. Залишки сірки, яка здалася на виході з слухового проходу, слід акуратно видаляти вушної паличкою.