Як зшити плаття в грецькому стилі. Викрійка сукні у грецькому стилі.

Грецька одяг стала прообразом сучасних балетних костюмів і залишається ідеальним рішенням в жарку погоду. Особливість розташування талії (прямо під грудьми) надає дамі, що носить його, особливу жіночність, підкреслює об'єм грудей. Вагітні жінки теж можуть оцінити по достоїнству цю модель: живіт майже непомітний. Ідеальна тканина для нього - білий трикотаж або інша легка еластична тканина.
Інструкція
1
Скопіюйте на свій комп'ютер деталі викрійки. Змініть розміри викрійки відповідно до своїх розмірами. На моделі сукні у грецькому стилі, представленої на викрійці, довжина подолу - трохи нижче коліна. Змініть її, якщо вам потрібно плаття до п'ят, при необхідності розширте донизу.
2
Виріжте деталі з урахуванням припуску на шви. Підготуйте декоративні деталі з тканини кольору металік в формі ланок ланцюжка. Можете замінити тканину на широку (4 см) декоративну ланцюжок. Нею ви оформите талію і бретелі.
3
Обробіть краю тканини і змітайте деталі плаття (включаючи ланцюжок). Приміряйте. Якщо все гаразд, сострочіть деталі викрійки на машинці.
Зверніть увагу
Сукня в грецькому стилі стане справжнім хітом гардеробу кожної жінки. Але перед тим, як почати шити таке плаття, потрібно змоделювати викрійку. Розглянемо докладніше цей процес на прикладі майстер-класу. Що потрібно для виконання викрійки сукні у грецькому стилі? сантиметрова стрічка для визначення довжини сукні, обхвату грудей, талії, стегон; калька
Корисна порада
Шіем плаття в грецькому стилі з схемою крою і без. В основі грецького сукні, в тому числі весільного грецького сукні - лежить одяг, яку носили жінки Стародавньої Греції - хітон, який представляє собою відріз витягнутої прямокутної форми, виконаний з лляної або вовняної тканини, обгортали зліва направо навколо тулуба і закріплюється на плечах двома пряжками - фібулами .