Як прикрашати нігті.

Доглянуті нігті - візитна картка поважаючої себе і піклується про свою зовнішність жінки. Нігті можуть бути своїми або нарощеними, але завжди - з бездоганним манікюром і дизайном. Нейл-арт, дизайн нігтів - поняття-синоніми. Можна просто зробити манікюр і покрити нігті однотонним лаком, а можна перетворити їх справжній художній шедевр. Як? Про це і поговоримо.
Інструкція
1
Способів прикрасити свої нігті - безліч. Проте, всі їх можна об'єднати в кілька груп. Перша група: художній розпис ногтейТехнологія художнього розпису по нігтях донезмоги проста: на покритий свіжим лаком ніготь наносять краплі лаку контрастного кольору і оформляють їх у малюнок за допомогою голок, щіточок, спеціальних найтонших кистей і паличок. До художнього розпису можна також віднеси французький манікюр і оформлення нігтя кольоровим лаком за допомогою трафаретів.
2
Друга група: плоский дизайн з використанням різних елементовПлоскій дизайн нігтів передбачає використання різних блискіток, наклейок, спеціальних пудр, шматочків пір'я, мережива, фольги. Основна відмінність цього виду дизайну нігтів в тому, що над нігтем і за його межі ніякі елементи декору не виступають.
3
Третя група: об'ємний дізайнЕто - не самий практичний вид дизайну. Він добре тільки до якого-небудь приводу. Об'ємний нейл-арт припускає використання кольорових акрилових пудр, гелів, за допомогою яких зображення виліплюється на нігті. Всі елементи при цьому виді нігтьового дизайну опуклі, тривимірні. Умовно до цієї групи технологій нейл-арту можна віднести оформлення нігтів стразами.
4
Четверта група: акваріумний дізайнДанний вид дизайну виконується лише на штучних нігтях. Технологія така: на ніготь наноситься композиція, яка потім покривається моделюючим прозорим матеріалом. Після остаточної обробки декор нігтя виявляється ніби під шаром гладкого скла.
5
П'ята група: пірсінгДа, нігті можна проколювати. Як правило, невелика сережка розташовується на нігті безіменного пальця або ж мізинця - там, де її наявність ніяк не заважає роботі.