Як встановлювати в линукс програми. Як встановити додатки d linux.

Сьогодні існує не мало популярних різновидів сімейства ОС Linux. Останнім часом розробниками надається велике значення створенню зручного для користувача інтерфейсу в Linux - графічної робочої середовища (KDE). Оболонка KDE дозволяє будь-якому користувачеві працювати в системі без знання особливостей архітектури системи. Працюючи в KDE, можна легко встановлювати програми в Linux за допомогою реалізованих інтерактивних засобів управління програмами.
Інструкція
1
Запустіть режим управління програмами в системі. Для цього відкрийте головне меню графічної оболонки вашої ОС Linux. Його розташування аналогічно розташуванню звичної кнопки «Пуск» в середовищі Windows. Виберіть в меню пункт «Установка та видалення програм».
2
На екрані з'явиться вікно запиту адміністраторського пароля. Будь-які системні дії в Linux проводяться при підтвердженні прав root - головного користувача в ОС. Введіть у вікні пароль для root. Потім клікніть мишкою по кнопці «Ок».
3
Система запустить додаток, котра управляє установкою і видаленням програм в Linux. У вікні програми в лівому випадаючому списку виберіть категорію, що характеризує встановлювану програму. Нижче розкриється список, що містить пакет програм даної категорії, які можна встановити або вже встановлені в Linux.
4
Для відсіювання непотрібної інформації виберіть у правому випадаючому списку вікна параметр «Не встановлено». При цьому для перегляду у вікні будуть доступні лише невстановлені компоненти.
5
Виділіть мишкою в лівому списку рядок доступних для установки програм потрібної програми. Все програми , необхідні для роботи програми, відобразяться в списку пакетів на правій половині вікна. Поставте прапорці проти кожної програми , яку ви бажаєте встановити в дану систему.
6
При установці прапорців ОС запросить дозвіл доустановить все пов'язані компоненти і залежні програми для обраного додатка. Якщо дані компоненти не будуть також додані, адекватна робота системи буде неможлива. Підтвердіть установку додаткових пакетів, натиснувши кнопку «Ок» у вікні запиту.
7
Після вибору програми для установки натисніть у вікні управління кнопку «Застосувати». Система зробить необхідні налаштування і установку нової програми в Linux.