Як пов'язати спицями шапку для дитини. в'язання спицями шапочок для дітей до 1 року.

  •  Такий фасон шапочки підійде і хлопчикові, і дівчинці. Зв'язати її краще з меланжевої пряжі. Шапочка буде зручною, досить легкою і в той же час теплої. Пов'язані на шапочці «вушка» щільно прикриють вуха вашої дитини і захистять їх від вітру і легкого морозу. Для прикраси можна приклеїти невелику аплікацію. Розрахунки приведені для шапочки на дитину віком 1,5-2 роки.
  •  Почніть в'язати шапочку з вушок. Продовжіть в'язання знизу вгору по колу. Наберіть на спиці 5 петель. Зробіть прибавки за допомогою накиду в кожному ряду по 1 петлі з двох сторін. Так зв'яжіть доти, поки не стане 19 петель. Нитка обірвіть. Друге вушко - аналогічно.
  •  Наберіть петлі заду шапочки: петлі вушка - 19 петель + 10 петель. Пров'яжіть 1 ряд.Добавьте на спицю 19 петель другого вушка. У другому ряду зробіть 8 рівномірних прібавок.Наберіте між вушками 16 петель переду шапочки. На спицях повинно бути 72 петлі. В'язання продовжуйте по колу лицьовими петлямі.Свяжіте основу шапочки необхідної висоти.
  •  Залиште по краях шапочки по 20 петель. Середні петлі закрийте. Далі скорочуйте по 1 петлі в кожному ряду, поки не залишиться по 5 петель. Пров'яжіть ще кілька рядів без убавок і закрийте петлі. Виконайте шви по краях вушок. Прикрасьте їх пензликами. Зробіть на шапочці зав'язки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uuGJ78JSd10