Як виїхати на ПМП до Німеччини. переїзд в германію на пмж.

Причин, за якими іноземні громадяни хочуть перебратися в Німеччину на постійне місце проживання, може бути безліч. Однак отримати ПМЖ - завдання не з простих. Уряд Німеччини встановило досить суворі закони, за якими отримання ПМЖ можливо лише в деяких випадках.
Інструкція
1
У вас є можливість переїхати в Німеччину на постійне місце проживання, якщо ви є етнічним німцем (тобто якщо ваші предки були німцями). Однак у цьому випадку вам доведеться надати вагомі докази того, що ви дійсно етнічний німець (це повинні бути документальні підтвердження, виписки з архівів, наприклад).
2
Висока ймовірність потрапити на ПМЖ в Німеччину є у того, хто є висококваліфікованим фахівцем. Необхідно також знайти роботодавця, який буде готовий взяти на себе оформлення всіх документів і виклику. Крім того, якщо ви плануєте почати власний бізнес у Німеччині, ви маєте право отримати постійне місце проживання.
3
Навчання в вузі і подальше працевлаштування можуть дати вам шанс отримати ПМЖ в Німеччині. Однак в такому випадку буде потрібно чимала кількість грошових коштів, оскільки навчання може бути платним (кожна федеральна земля залишає це на свій розсуд), проживання в країні також не є дешевим, а якщо ви по закінченні університету чи іншого навчального закладу не знайдете роботу відразу, деякий час і зовсім доведеться жити, як мінімум, не "на широку ногу".
4
Право виїхати на постійне місце проживання є у тих, хто має громадянство в якій-небудь країні Євросоюзу, також у німців, які колись втратили громадянство Німеччини. Крім того, отримати вид на постійне місце проживання можуть ті, хто хоче возз'єднатися з родиною (батьками, дітьми, чоловіком), вже проживають в Німеччині на ПМЖ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4cOH33_nP3g
Корисна порада
Займіться збором і оформленням документів заздалегідь, так як процес може виявитися досить тривалим.
Німеччина - благополучне з економічної та соціальної точок зору європейська держава, тому не дивно, що багато жителів країн Східної Європи планують виїхати до Німеччини на ПМЖ, якщо їм випаде така можливість.

Оскільки імміграційна політика Німеччини на сьогоднішній день є досить-таки суворої, приводів для того, щоб отримати можливість проживати на території цієї держави постійно, у іммігрантів налічується не так вже й багато. Згідно з німецьким законодавством, в іноземців є всього п'ять вагомих причин для того, щоб легально в'їхати на територію Німеччини і залишитися там на тривалий термін. В першу чергу такою причиною є возз'єднання сім'ї - коли іноземець приїжджає в Німеччину, щоб спільно проживати з батьками, дітьми або чоловіком (дружиною), які є громадянами цієї країни. Можна виїхати до Німеччини на ПМЖ і в тому випадку, якщо Ви підходите під одну з категорій фахівців, що мають право на участь у програмі green card для фахівців IT. Справа в тому, що Німеччина на сьогоднішній день гостро потребує висококласних фахівцях декількох наукоємних галузей - лазерної, ядерної, комп'ютерної. Але для цього необхідно заздалегідь знайти роботодавця в Німеччині, який прийме Вас до себе на роботу і буде готовий оформити виклик документально. Втім, іноді знайти для себе підходящу роботу в Німеччині можуть і фахівці з інших галузей - наприклад, якщо Ви є висококласним шеф-кухарем російської кухні, шанс знайти для себе роботу в Німеччині у Вас буде надзвичайно високим. Затребувані також спеціалісти з області мистецтва і спорту. Якщо у Вас достатньо коштів для того, щоб відкрити в Німеччині власний бізнес - Ви можете скористатися цим правом і переїхати в цю країну на ПМЖ. Багато молодих людей користуються ще одним способом отримання посвідки на проживання в Німеччині - вони попросту їдуть туди для проходження курсу навчання в німецькому вузі, а після отримання диплома намагаються відразу ж знайти роботу за фахом. Рідше іноземці переїжджають до Німеччини з гуманітарних причин - наприклад, у зв'язку з наданням політичного притулку. Дуже часто влада Німеччини відмовляються надавати політичний притулок іноземцям, якщо ті не можуть пред'явити дійсно вагомих доказів того, що у себе на батьківщині вони піддаються серйозним переслідуванням. Причиною переїзду в Німеччину часто стає етнічне походження іноземців - наприклад, якщо вони є етнічними німцями або етнічними євреями. З практичної точки зору найбільш доцільним варіантом переїзду в Німеччину на ПМЖ подається висновок трудового контракту з німецьким підприємством або ж надходження в один з німецьких ВНЗ.