Як закрити тріщину на лобовому. Як склеїти бампер.

Для багатьох автовласників наступила пора проходження чергового річного техогляду. А відповідно до нового технічного регламенту, автомобілі, чиї лобові стекла мають пошкодження, отримати заповітний талон не зможуть, поки не замінять бите скло.
Вам знадобиться
  • - полімерний склад для ремонту тріщин і сколів в склі,
  • - паста для шліфування й полірування скла,
  • - бормашина,
  • - інжектор.
Інструкція
1
Міняти лобове скло через маленьку тріщини на ньому - процедура дуже витратна за коштами. Особливо для власників дорогих іномарок. Але прогрес не стоїть на місці, і в розпорядження майстрів передані розроблені сучасні технології, що забезпечують відновлення цілісності скляної поверхні.
2
Технологія закладення сколів і тріщин на передньому вітровому склі автомобіля досить складна. У зв'язку з чим настійно рекомендується її виконувати в спеціалізованому автосервісі, де зможуть відновити до 98% прозорості пошкодженого місця на склі.
3
Щоб припинити подальше поширення тріщини, яка утворилася, в місцях її початку і закінчення, бор-машиною проробляються отвори, але не на всю товщину скла, яке виготовляється з трьох шарів, а тільки в тому шарі, в якому вона утворилася, не зачіпаючи інші верстви.
4
Потім місце пошкодження ретельно очищається від забруднень і обезжиривается ацетоном. А потім в отвори за допомогою інжектора, який закріплюється на склі за допомогою вакуумного пристосування, закачується під тиском полімерний склад.
5
Заповнивши складом отвори і тріщину , інжектор знімається зі скла, а потім виробляється сушка полімеру ультрафіолетом. Після того, як полімерний склад остаточно затвердіє (на це зазвичай потрібно 20-30 хвилин), проводиться шліфування й полірування ділянки відновленої поверхні лобового скла.
6
Після проведення ремонту подібним чином, визначити місце пошкодження скла візуально, без спеціальних приладів, неможливо.
Корисна порада
Якщо вас спіткала невдача у дорозі, і в лобове скло потрапив камінь, то що з'явилася тріщину або відкол відразу заклейте скотчем - це запобіжить проникненню частинок пилу і бруду в тріщини скла.