Як зміцнити віру в себе.

Віра в себе - необхідна умова успіху в будь-якій справі. Не маючи впевненості у власних силах, ви не тільки не завершите справу благополучно, але, можливо, навіть не почнете його. Розвинути і зміцнити віру в себе допомагають спеціальні психологічні тренінги.
Інструкція
1
Самонавіювання - найперший і найважчий етап. Кожен день приділяйте йому приблизно 15 хвилин. Сядьте на стілець зручно, уявіть своє бажання виконаним, уявіть перш досягнуті цілі і почніть говорити приблизно так: «Я успішна людина. Я вже домігся багато чого: у мене хороша робота, дружна сім'я, затишний будинок ... »- продовжуйте, додаючи всі свої досягнення.
2
Підкріпіте свою віру в себе новим досягненням. Побажайте чогось більшого, масштабного, але досяжного. Те, що ви хочете отримати, скажімо, в найближчі півроку: навчитися плавати, купити машину, з'їздити до Іспанії.
3
Візуалізація. Уявіть в фарбах своє бажання виконаним. Приміром, нехай це буде дорогий професійний музичний інструмент. Уявіть його клавіші або струни, колір, форму, клапани та інші деталі. Уявіть, як берете його в руки, використовуєте, граєте на ньому. Якщо це подорож, уявляйте пам'ятки місцевості, свого супутника.
4
Уявіть свою масштабну, важко досяжну мету у вигляді ланцюга маленьких простих завдань. Поступово в розумі прокручивайте рішення кожної з них. Для зручності випишіть всі ці завдання і методи їх вирішення. Розплануйте терміни вирішення кожного завдання і всієї цілі взагалі. Ви побачите, що мета не так непідйомна, а ваші сили не так малі. Виконуйте завдання за завданням зі списку, хвалячи за кожен успіх. З часом ви перестанете потребувати цієї похвалу, і відчуєте впевненість у власних силах і готовність досягти будь-яких цілей.
Зверніть увагу
Для досягнення мети мало тільки віри в себе. Необхідно самому трудитися над досягненням мети і виконувати певну роботу.