Як зшити модну сумку.

Сумочка - незамінний аксесуар для будь-якої жінки і героїня численних анекдотів: якою б великою вона не була, місця в ній ніколи не буде вистачати, а знайти в ній потрібний предмет часто стає майже неможливо. Тому ідеальний варіант сумочки - це малогабаритна модель яскравого забарвлення, з вишивкою і аплікацією.
Вам знадобиться
  • Два шматка щільного картону 20 * 20 см;
  • Підкладкова тканина;
  • Тканина для лицьової сторони (джинсова, рогожка або інша щільна тканина);
  • бісер, нитки, шматки шкіри, атласні стрічки і пр.;
  • Блискавок довжиною 20 см;
  • Декоративна ланцюжок (дві довжини від правого стегна до лівого плеча).
Інструкція
1
Обведіть шматки картону на папері з невеликим запасом. Намалюйте будь-який орнамент або зображення: тварина, посуд, рослина чи інше. Розбийте зображення на дрібні деталі. Кожна з них буде складатися з певного матеріалу певного кольору: наприклад, якщо ви вирішили зобразити кінь, то хвіст і гриву можна вишити стрічками, в очі вставити бусинки, а шкуру оформити різними за кольором і розміром шматками шкіри. Ретельно прорисуйте обидва квадратика.
2
Обведіть картонки на тканини. Покладіть зверху копіювальний папір і лист з ескізами малюнків. Скопіюйте малюнки, щоб вони в точності збіглися з майбутніми викрійками.
3
Зробіть вишивку і аплікацію. Після цього виріжте деталі: квадратики з прикрасами, стрічку шириною 2 см і два трикутника (висота медіани 20 см, основа 2 см). Кожну деталь виріжте на лицьовій тканини і на підкладкової. Обробіть краю.
4
Сострочіть деталі, вставивши між квадратами підкладкової і лицьової тканини шматки картону. Ушийте блискавку і ланцюжок, перекиньте через плече. Сумочка вийшла невелика - якраз для телефону, косметички і гаманця.
Сумка - незамінний помічник для будь-яких подорожей, від походу в магазин за хлібом до поїздки в інший кінець країни. Залежно від обставин і дальності подорожі сумка може бути більше або менше, простіше або витонченіше. Повсякденну річну сумку можна зшити в техніці клаптикового шиття із залишків тканини від інших виробів.
Інструкція
1
Накресліть ескіз сумки. Нехай вона буде мати форму паралелепіпеда. Бічні площини будуть прямокутниками довжиною 10 квадратів, шириною 5. Кожен квадрат має сторону 5 см. Решта грані розрахуйте за своїм розсудом. Ручками служитимуть два ланцюги, довжина кожної вдвічі більше відстані від лівого стегна до правого плеча. Застібати будемо на блискавку у верхній площині. Малюнок сумочки складіть на свій розсуд і з урахуванням наявної тканини.
2
Розріжте тканину на квадратики. Їх має бути вдвічі більше, ніж потрібно. Сторона кожного квадратика має бути розширена в обидва боки на 1 см. - Це припуск на шви. Такі ж квадратики наріжте на синтепоні, який послужить прокладкою.
3
Складіть однакові квадрати парами один на одного, обличчям один до одного. Зверху покладіть квадрат із синтепону. Прострочіть три сторони квадрата і виверніть, щоб синтепон опинився всередині. Підігніть краю четвертого боку і прошийте її. Так само обробіть інші квадрати, крім тих, в які вошьете блискавку. Їх прошийте з одного боку повністю, а з двох до середини. Останню сторону взагалі не прошивати.
4
Сшейте квадратики між собою, щоб вийшли п'ять площин сумочки. В шосту, верхню, ушийте блискавку, підігнувши краю найближчих до неї квадратиків. Доопрацювати площину, щоб все квадратики були такими ж рівними, як на інших площинах.
5
Поєднайте грані з вивороту і сострочіть швом «через край». Виверніть назад. Пришийте до верхніх кутів сумочки крайні ланки ланцюжка. У вас вийшла сумочка з одним відділенням для літніх прогулянок.