Як повернути в магазин куплений товар.

Досить часто буває, що ми з радістю купуємо річ, приносимо її додому, вивчаємо і розуміємо, що це зовсім не те, що нам було потрібно. Закон про захист прав споживачів дозволяє повернути товар в магазин з дотриманням деяких умов.
Інструкція
1
Обмін товар а належної якості проводиться, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товар ний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики. Обов'язково зберігайте чеки та гарантійний талон, якщо такий додається до товар у. Без них повернути товар буде значно важче. Однак, якщо у вас відсутній чек, ви можете послатися на показання свідків, що також може дозволити вам обміняти товар .
2
Ви можете повернути або обміняти товар в магазин е протягом 14 днів з дня покупки. Якщо вам потрібно не обміняти товар на аналогічний, а повернути гроші за покупку, вам потрібно буде написати заяву, де в тому числі вказуються ваші паспортні дані, тому паспорт не забудьте взяти з собою.
3
Будь бракований товар можна повернути протягом зазначеного терміну. Якщо ж вас просто не влаштовує розмір, колір або фасон, існує ряд товар ов, які не можна повертати. Багато хто знає, що предмети особистої гігієни, ліки, білизну і панчішно-шкарпеткові вироби не підлягають поверненню. Також у цьому списку такі товар и як фотопапір і фотоплівки, парфюмерно-косметичні вироби, дитячі м'які та надувні іграшки, пір'яні і пухові вироби, зубні щітки, помазки для гоління, мундштуки, рукавички, масажні щітки і гребінці , тканини, друковані вироби, товар и в аерозольній упаковці, метражні килимові вироби, трубна продукція, лінійний, листовий металопрокат, розкроєні за розміром замовника будівельні матеріали, диски, відео-, аудіокасети, товар и, призначені грудним дітям (соски, пелюшки, пляшечки, інше), перуки, інструменти для педикюру та манікюру, дорогоцінні метали, ювелірні вироби з напівкоштовних і дорогоцінних каменів.
4
Закон "Про захист прав споживачів" не розмежовує ситуації, коли товар придбаний за зниженою або повною вартістю, і діє за одним принципом для всіх покупок. Тому неправомірно стверджувати, що товар не може бути повернутий тільки тому, що був куплений на розпродажу або акцією. У разі наявності шлюбу покупець повинен бути повідомлений про це заздалегідь, до здійснення покупки.