Як видалити плями на меблях.

Щоб враження після свята не було зіпсовано плямами на меблів, необхідно ґрунтовно підготуватися і бути у всеозброєнні. Основна мета - знати походження плями, тоді задача буде спрощена.
Вам знадобиться
 • - метиловий спирт
 • - мильний розчин
 • - оцет 9%
 • - розчин аміаку
 • - кухонна сіль
Інструкція
1
Жувальна гумка. Спробуйте спочатку заморозити дану ділянку. Для цього візьміть кілька шматочків льоду. Потримайте 10-15 хвилин. Тепер акуратно відскоблити жувальну гумку. Залишки можна вивести за допомогою метилового спирту. Після висихання від жувальної гумки не залишиться й сліду.
2
Кавові плями. Наведіть мильний розчин. Для цього 5-10 г мила розбавте в 2-3 столових ложках гарячої води. Отриманий розчин, в помірній кількості, нанесіть на необхідну ділянку. Потріть вологою ганчірочкою і висушіть.
3
Плями від пива. Неприємні плями, з характерним пивним запахом. Для початку необхідно замити мильним розчином. Далі позбавляємося від запаху. Для цього 2 столові ложки оцту розбавляємо склянкою води. Нанесіть розчин на пляму, потихеньку змочуючи. Залиште на 5-7 хвилин. Залишки вологи просушіть, і протріть вологою ганчіркою.
4
Плями від соку. У боротьбі з цим видом плям допоможе суміш оцту і аміаку. Розведіть 1 чайну ложку оцту з 1 чайною ложкою розчину аміаку. Нанесіть отриманий розчин на пляму на 10-15 хвилин. Протріть вологою ганчіркою і дайте підсохнути.
5
Плями вина. Якщо пляма ще вологе, негайно засипте його кухонною сіллю і залиште підсихати. Якщо сліди від вина все ж залишилися, промийте слабким мильним розчином. Протріть вологою ганчіркою і дайте підсохнути.
6
Жирні і масляні плями. Якщо пляма свіже, посипте його кухонною сіллю і залиште до повного висихання. Залишки зніміть сухою губкою. Змочіть ганчірку (губку) в спирті і акуратно потріть забруднену ділянку. Після висихання пляма має зникнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Mwp6MPglU8
Зверніть увагу
При використанні хімічних засобів (плямовивідників) тримайте річ подалі від вогню
Корисна порада
Обробку плям починайте завжди з країв до центру.Не забувайте захищати шкіру рук. Обов'язково надягайте господарські перчаткі.Не забувайте провітрювати приміщення після чистки мебелі.После обробки меблів обов'язково мийте рукі.Еслі в домашніх умовах вивести пляму не вдалося, зверніться в хімчистку. Вони дадуть грамотну консультацію і підберуть відповідні засоби для чищення.
Основним недоліком полірованої меблів є те, що на ній добре видно різноманітні пошкодження, наприклад, подряпини або білі плями , що з'явилося від гарячих предметів. Все це, звичайно, можна усунути, надавши меблів первісний вигляд.
Вам знадобиться
 • - парафін;
 • - воскова паличка;
 • - металева вата;
 • - червоне вино;
 • - лляне масло;
 • - серветка.
Інструкція
1
Щоб видалити невеликі подряпини з полірованої меблів, змішайте в рівних кількостях червоне вино і оливкове масло. Отриману суміш нанесіть на пошкоджені місця і залиште на деякий час, щоб рідина могла вбратися. Потім за допомогою кругових рухів сухий і чистої серветкою протріть оброблене місце.
2
При ремонті глибоких подряпин на меблях необхідний наповнювач, в якості якого виступає матеріал, яким забарвлена меблі. Спочатку обробіть подряпину спиртом і висушіть. Далі фарбу або лак акуратно нанесіть пензлем, дайте обсохнути, а потім розтушуйте. Крім того, в якості наповнювача можна використовувати воскову паличку, яка є у продажу. Для роботи з восковою паличкою нагрійте лезо ножа і потримайте її біля нього, щоб вона нагрілася. Потім акуратно заповнюйте подряпину воском доти, поки він не стане трохи вище поверхні меблів. Після ремонту дайте латці висохнути, зріжте все зайве гострим предметом (наприклад, лезом) і акуратно відполіруйте.
3
Для видалення білих плям, що залишилися на полірованої меблів від гарячих предметів, візьміть шматок парафіну з воском і ретельно натріть пошкоджене місце. Потім накрийте його пропускної папером і надавіть гарячою праскою. Повторюйте процедуру до тих пір, поки пляма повністю не зникне. Після цього протріть оброблене місце полотняною ганчірочкою.
4
Позбутися від білих плям на поверхні меблів можна за допомогою шліфування. Для цього візьміть металеву вату номер 000 або 0000, змочіть в мінеральному або льняній олії і протріть пляму. Потім видаліть залишки масла за допомогою чистої серветки. Для відновлення блиску меблів візьміть очищувач автомобільної фарби і, завдавши його на тканину, затріть біла пляма круговими рухами.