Як привчити папугу купатися.

В природних умовах багато папуг з великим задоволенням купаються в росі і дощовій воді. І наших папуг треба купати. Адже це необхідно для підтримки в порядку не тільки оперення, але і всього здоров'я в цілому. Пам'ятайте, що для папугу все, що ново, - страшно. Тому привчати купатися їх потрібно поступово.
Інструкція
1
Головне правило: все має відбуватися добровільно. Ніколи не треба намагатися викупати папугу насильно. Це може відбити охоту наближатися до води або викликати стрес. До того ж, ризикуєте втратити його довіру. Ви повинні постаратися зацікавити пташку водичкою. Можна, приміром, покласти його улюблену іграшку, улюблені ласощі в воду або поставити дзеркало, тоді пташка, дивлячись на себе, частіше нею користуватиметься, але це все індивідуально. Пропонуйте їй різні варіанти, але ніколи не намагайтеся викупати її насильно. Іноді у них просто немає до цього настрою. Тому пропонуйте можливість для купання знову і знову.
2
Так само потрібно визначитися, в чому буде купатися ваш папуга. Для купання можна застосовувати навісні купальні з оргскла або спеціальні ванночки, але найчастіше прості блюдця. Під час купання папуга цю воду може попити, тому стежте, що б вода була придатна для пиття. Воду наливайте ледь теплу. При купанні папуги, розбризкують воду, тому краще поставити ванночку для папугу подалі від його корму.
3
Під час купання в квартирі не повинно бути протягів, стежте за температурою повітря, в кімнаті має бути тепло. І якщо ви залишаєте ванночку надовго, то воду для папуг треба регулярно міняти. Води в ванночці повинно бути не більше 2 см. Не наливайте в глибокі ємності, він може потонути.
Зверніть увагу
Не потрібно спеціально сушити папугу - ні за допомогою електроприладів, ні рушником. Фен представляє смертельну небезпеку для птиці. Якщо все ж він сильно намок, встановіть над кліткою звичайну настільну лампу.
Корисна порада
Буде добре, якщо ви помиєте клітку, папузі буде приємно після купання виявитися в чистому і прибраному місці.
Щорічно влада Московської області проводять моніторинг санітарного стану пляжів, а також їх придатності для купання та масового відпочинку. У 2014-ом даний список був опублікований 1 червня. До нього увійшли 77 офіційно схвалених пляжів, що на 2 місця відпочинку більше, ніж роком раніше. Вони отримали відповідну сертифікацію.

Пляжі півночі Москви

Кожен з 77 пляжів не тільки чистий і вільний від інфекцій, але і оснащений за всіма правилами безпеки рятувальними постами, пунктами медичної допомоги, а також має обладнані автостоянки, торгові точки з прохолодними напоями і місця збору мусора.Большое кількість сертифікованих пляжів перебувають в Митищинському районі - село Троїцьке, зона відпочинку «Хлєбнікова», комплекс «Малібу» в Сорокино, Пансіонат «Клязьма», пляж біля села гнучкими, ТОВ «База відпочинку« Пироговська », ТОВ «Санаторій« Берізки », поруч з селом Троїцьке, правий берег в ТОВ« Парк Толстого », дві зони у Подрезково, в Пестово, зоні відпочинку« Новоалександрово »і поряд з селом Болтіно.Можно викупатися на двох пляжах в Солнечногорську, трьох в Істрінському районі, одному в Наро-Фомінськ, двох в Звенигороді, трьох в Коломні, одному в Егорьевской районі, одному ж в Луховцах і Шатурськом районі, а також трьох пляжах в Електросталі і в місці відпочинку «Нова гребля» селища Павшіно.Можно з комфортом і безпекою викупатися в Дмитрівському і Сергієво-Посадському районах - на, в загальній складності, семи пляжах в Новосіньково, Славіна, Березняках, Ферме і Семхозі. Велике число пляжів є і в Солнечногорском районі - «Сенеж», «Зелений стрімчак», «Трусова», «Лопотово», «Лісове озеро», від ТОВ «Ексклюзив-бізнес», «Незабудка», «Прибій», «Захід» , «Мрія», «Новий час», «Соколово» і «Парус».

Інші сертифіковані місця відпочинку

В Каширському районі Підмосков'я це пляж поруч з санаторієм «Каширський джерельця», а в Ступинском - місця відпочинку санаторію «Соколова пустель» (знаходиться в однойменному населеному пункті), бази «Ока» і пляж під назвою «Ступинский котлован». Придатним для купання також є муніципальний пляж в Озерах, північний берег водойми в Балашисі і місце організованого відпочинку на лівому березі Оки у понтонного моста.В Рузском районі сертифікацію отримали пляж «Хуторок-3» (Нововолково) і пляж, що належить санаторію «Русь» ( населений пункт Полашкіно). Має подібні пункти та Волоколамський район - «МІЕМ» в селі під назвою Шульгіна. В Можайському районі це місце відпочинку в селі Ильинское, поряд з санаторієм «Поріччя» і пляж «обушковая». Добре і безпечно можна також відпочити в Черноголовке - біля водойм Південний і Северний.Также п'ять дозволених пляжів є в Подольську. Один мається на Серпухові у СТК «Старт» і два в прилеглому районі. В Дубні для купання придатні міські пляжі у Іваньківський водосховища, а в Дмитрові - також два муніципальних місця відпочинку.