Як в'язати вузли на волосіні. Як в'язати поводок з волосіні.

Уміння в'язати вузли потрібно не тільки альпіністам, туристам і морякам, а й рибалкам - від якості волосіні і міцності вузла на ній багато в чому залежить успіх рибалки. Для різних типів рибної ловлі і для різних снастей використовуються різні вузли . Навчитися в'язати вузли абсолютно не складно, потрібно лише бажання і практика, тоді вам буде під силу навіть найскладніший вузол.
Інструкція
1
Для того щоб прив'язати до донної снасті повідці, використовуйте найпростішу глуху петлю. Для цього перегніть волосінь, складіть її вдвічі і зав'яжіть на кінці простим вузлом. Для удосконалення цієї петлі, перегнув лісочку, оберніть її один раз навколо обох кінців, після чого Протягніть в петлю і затягніть.
2
Ще одним варіантом петлі є морська петля. Щоб зв'язати її, складіть волосінь і перекрутити її в петлю, через яку пропустіть вільний кінець волосіні. Захлестніте вільний кінець за інший кінець, і пропустіть в ту ж петлю. Затягніть кінець волосіні в вузол, притримуючи протилежний край волосіні.
3
Для якоря і вантажу можна використовувати вузол «Хрест». Для цього відміряйте від кінця волосіні два метра і зав'яжіть простий одинарний вузол, не затягуючи його. Відступите півметра від вузла і зав'яжіть другий простий вузол, перехлестнув його з першим вузлом. Після цього розведіть пов'язані сторони, розтягнувши петлі, покладіть в центр «Хреста» вантаж і Протягніть через всі петлі кінець мотузки. Зв'яжіть його з основною мотузкою міцним вузлом.
4
Щоб зв'язати стопор для ковзаючого поплавка, візьміть волосінь діаметром 0,4 мм, складіть її вдвічі і прикрутіть до основної волосіні вільним кінцем, зробивши п'ять-шість витків. Закріпіть стопор петлею з обвиваючись.
5
Прив'язати повідці до донці можна ще однієї петлею, яку можна швидко і легко зв'язати на будь волосіні. Перегніть волосінь напівпетлями, затисніть великим і вказівним пальцем лівої руки. Правою рукою перегніть волосінь зліва направо, а потім протягніть вершину великої петлі в малу петлю. Затягніть вийшов вузол.
6
До петлі прикріпіть поводок. Якщо поводок потрібно прив'язати до основної волосіні, зробіть на волосіні дві напівпетлі двох полуузлов, направивши їх в різні боки, після чого зробіть те ж саме на повідку, вплітаючи підлозі вузли повідка послідовно в такі ж вузли на волосіні. Затягніть послідовно все вузли .
Зверніть увагу
В'язання вузлів з волосіні. Глуха найпростіша петля (рис.1). Лісочку перегинають, складають удвічі і на кінці зав'язують звичайним вузлом. Застосовується для прив'язування повідків в донної снасті і швидкої зміни повідців з гачками на вудках ("петля в петлю"). Розмір петлі можна вибрати за бажанням.
Корисна порада
Перевіряємо на зацепляемость і проклеюємо вузол. Беремо силіконовий противозакручиватель, змочуємо його і за допомогою голки пересаджуємо його на закінчення повідця, в'яжемо ще одну петельку, але на цей раз подвійну або навіть потрійну, оскільки при клюванні основне навантаження ляже саме на нього. Повідець готовий.