Як намалювати коло олівцем. малюємо коло - малюємо все.

Люди, які вміють малювати і здатні переносити на папір реалістичні образи, здавна захоплюють тих, хто тільки збирається освоїти графіку та живопис. Насправді техніку малюнка може освоїти кожна людина, приклавши достатньо старання, і систематично вдосконалюючи свої навички. Деякі з цих навичок необхідні в будь-якому графічному малюнку, який би сюжет ви не зображували - наприклад, хороший графік, навчаючись малювати, набиває руку на рівне і акуратне малювання геометричних фігур. Найчастіше люди відчувають труднощі, коли їм потрібно намалювати рівний коло від руки, без використання циркуля і готового шаблону. Насправді ж є метод, що дозволяє намалювати акуратний коло без циркуля.
Інструкція
1
Візьміть аркуш формату А3 і олівець середньої м'якості. На аркуші паперу в довільному порядку поставте шість-вісім точок - ці точки стануть центрами майбутніх кіл. Через будь-яку з точок проведіть рівну вертикальну лінію, а потім перетніть її горизонтальною лінією.
2
Точка повинна знаходитися в центрі всіх ліній. Після цього проведіть через точку дві діагональних лінії, розділивши, таким чином, простір під коло точки на вісім секторів.
3
На невеликій відстані від точки на одній з ліній поставте короткий олівцем штрих. Відміряйте довжину від точки до штриха лінійкою, а потім на залишилися лініях відкладіть точно такі ж відстані, намітивши їх штрихами.
4
Штрихи з'єднайте разом плавними вигнутими лініями, формуючи рівний і акуратний коло .
5
Намалювавши коло під коло першої точки, спробуйте намалювати коло і різних розмірів під коло всіх інших точок, щоб потренуватися в створенні допоміжних ліній і штрихів різного розміру і різної довжини.
6
В результаті у вас на аркуші має з'явитися кілька коло ов різного розміру. Обведіть кожен коло по контуру, зробивши обведення яскравіше і товщі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4jLN56GlNHQ