Як зшити костюм для танцю.

Танець живота - загадкове і привабливе мистецтво, яке стає все популярнішим серед сучасних дівчат, охочих досконало володіти своїм тілом і вражати оточуючих мистецтвом східного танцю . Всі знають, що невід'ємним елементом танцю , без якого неможливо повне занурення в його стиль, є костюм. Костюми для східних танців коштують чимало, але ви можете зшити костюм власними руками, і він буде протягом довгого часу радувати вас своєю оригінальністю та унікальністю.
Інструкція
1
В першу чергу вам потрібно визначити фасон. Існує безліч фасонів костюм ов для танцю живота, і вибирати фасон потрібно, грунтуючись на типі вашої фігури. Костюм повинен підкреслювати ваші достоїнства.
2
До різних фігурам підійдуть спідниці різного типу - це може бути спідниця-сонце, спідниця-годе (фасон «рибка»), расклешенная спідниця, спідниця з розрізами з боків, а також замість спідниці можна зшити для костюм а шаровари. У деяких стилях танцю використовується не ліф із спідницею, а довге закрите плаття.
3
Шаровари з розрізами будуть вдалою ідеєю для дівчат, які мають витончену і струнку фігуру. Проте, спідниця завжди вважалася універсальною одягом для танцю , що підходить до будь-якого типу фігури. Виберіть стиль вашої спідниці і тканина, з якої ви будете її шити.
4
Потім виберіть технологію пошиття, в залежності від обраного фасону спідниці. Спідниця може бути як пишної, так і одношарової, з воланом або без нього, цільної або з розрізами. Залежно від цього ви будете розраховувати кількість тканини.
5
Жоден костюм для східного танцю не виглядатиме законченно без багате розшитого пояса. Для пояса заздалегідь виготовте викрійку, і з цієї викрійці зшийте основу з щільної тканини, яка буде добре сидіти на фігурі.
6
Продумайте, як ви прикрасите пояс - тут можна підключити всю свою фантазію і свої вміння, і розшити пояс бісером, паєтками, стеклярусом, і закріпити на ньому пишну бахрому з бісерної навішування.
7
Також для східного костюм а вам буде потрібно ліф, розшитий так само, як і пояс. В якості основи ви можете взяти чашки старого бюстгальтера, обтягнути їх тканиною, окремо викроїти з тієї ж тканини бретелі і зав'язки.
8
Ліф, як і пояс, є основою костюм а для танцю , тому вам потрібно приділити його створенню максимум уваги і акуратності. Прикрасьте ліф тасьмою, покрийте його вишивкою тієї ж колірної гами з тими ж візерунками, що і на поясі.
9
Нарешті, виготовивши основу костюм а - ліф, пояс і спідницю - зшийте хустку, який додасть танцю легкості і легкості. Хустка може бути як прямокутним, так і напівкруглим, і його потрібно зшити з напівпрозорої повітряної тканини. Для того щоб хустку виглядав ефектніше, утяжелить його краю бісером або тасьмою.