Як вивести з квітів мошок.

Домашні квіти не тільки дуже гарні, але й корисні в міських квартирах. Вони очищають повітря від домішок, виділяють кисень і з ними набагато легше підтримуватиме режим вологості в зимовий період опалювального сезону. Але якщо в кольорах заводяться мошки, це може привести до загибелі рослин.
Вам знадобиться
  • Марганцовка
  • Аерозоль проти літаючих комах
  • Мелок від тарганів
  • Дрібні камені, черепашник
Інструкція
1
Щоб позбутися мошок , потрібно розвести слабкий, рожевий розчин марганцівки і полити квіти. При цьому поливати потрібно не тільки ті квіти, в яких були помічені мошки, але абсолютно всі квіти в квартирі, інакше мошки можуть завестися в необроблених горщиках.
2
Другий спосіб знищення мошок - це обприскування підвіконь спеціальним аерозолем проти літаючих комах, тільки потрібно простежити, щоб аерозоль не потрапив на рослини і домашніх тварин. Після обробки обов'язково потрібно провітрити приміщення.
3
Наступний спосіб позбавлення та попередження появи мошок - це змалювання горщиків спеціальним дрібному від тарганів. Щоб мошки зникли, потрібно намалювати цим дрібному смужки на внутрішній частині горщика.
4
Ще один спосіб, який попереджає появу мошок - покриття поверхні землі в горщику під квіткою декоративної засипанням. Як засипки можна використовувати натуральний камінь, черепашник, декоративні намистини, скляні кульки, мармурову крихту. В невеликих горщиках буде досить шару в 0,5 - 1 см., У великих діжках до 3 см.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kbSZuG5HHUA
Зверніть увагу
Мошки дуже люблять переувлажненную землю, тому потрібно дати висохнути грунті в горщику перед новим поливом.
Корисна порада
Якщо ви купуєте грунт, перед посадкою квітів в нього обов'язково або пролийте його окропом, або проморозьте в холодильнику, щоб позбутися від личинок мошок.