Як зшити самому сумку для ноутбука. Як самому зробити сумку для ноутбука.

Сьогодні практично у всіх людей, що цінують мобільність і зручність нових технологій, є ноутбуки, до яких додається цілий набір комплектуючих і аксесуарів. Один з важливих аксесуарів, супутніх будь-якого ноутбука - це сумка, яка допомагає уникнути пошкодження і дозволяє переносити його з собою. Не завжди в магазинах можна знайти сумку , відповідну саме до вашого одягу і до вашого стилю, тому зовсім не складно зшити самостійно красиву і зручну жіночу сумку для ноутбука, відповідну саме вам.
Інструкція
1
Для початку придумайте модель майбутньої сумки - визначте, яка в неї буде конструкція, і бажано, намалюйте всі її деталі в натуральну величину, щоб надалі не мати проблеми з викрійками.
2
Як матеріал використовуйте щільні, але м'які тканини - твід, вельвет, флок, та інші. На відміну від шкіри, ці матеріали прості в обробці, і ви легко зможете зшити з них сумку навіть в тому випадку, якщо ви не маєте навичок шиття.
3
Продумавши фасон сумки, і вибравши тканину потрібного кольору, визначте, як і чим ви будете прикрашати її. Декор сумки може бути найрізноманітнішим - все залежить від вашої фантазії: вишивка нитками або бісером, штучні квіти, аплікації, стрази, стрічки, банти та інші декоративні елементи, які можна знайти в спеціалізованих магазинах. Окремо придбайте фурнітуру для сумки - кільця, ремінці, застібки.
4
Викроїте по заготовленим кресленнях всі деталі сумки з обраної тканини, враховуючи припуски на шви. Викроїте окремо бічні частини сумки, її дно, кишені, ручки. Потім продублюйте викрійку на спеціальній підкладкової тканини, яку ви вкладете усередину сумки.
5
Прострочіть всі деталі разом з виворітного боку подвійним швом, використовуючи якісні та міцні синтетичні нитки - зшийте разом лицьову і підкладкову частина сумки.
6
Для ручок сумки ви можете використовувати викроєні заздалегідь смуги тканини, а можете прикріпити до неї готові ремінці або ланцюжка.