Як запалити гасову лампу.

Місць, де взагалі немає електрики, залишилося не так багато. Однак вони є. Наприклад, ви щойно придбали дачну ділянку, і ЛЕП туди ще не протягнули. В цьому випадку дуже знадобиться гасова лампа, благо в продажу вони поки що є. Незамінна така лампа і в мисливському будиночку, і навіть просто в наметі.
Вам знадобиться
  • Воронка
  • Гас
  • Сірники
  • Гучний ключ
  • Машинне масло
  • Спирт
  • Викрутка
Інструкція
1
Підготуйте лампу до роботи. Відкрутіть кріплення ручки, але зовсім їх не знімайте. Зніміть ковпак і внутрішню кришку лампи. Ви побачите керамічну форсунку, яку також необхідно зняти.
2
Звільніть лампу від усієї пакувального паперу - в неї зазвичай загортають плафон для того, щоб не пошкодити його при транспортуванні. Прокладки зверху і знизу також необхідно прибрати.
3
Знайдіть сопло форсунки. Візьміть гартівне сітку, поставте її вертикально і прив'яжіть її до сопла. Зайвий шматок нитки обріжте.
4
Закрийте лампу кришкою і ковпаком, які ви знімали перед початком роботи. Знайдіть на лампі змішувальну трубку і направте її на ніпель. Ніпель знаходиться на верхній частині випарника.
5
Налийте 1 літр гасу в резервуар лампи. Це необхідно робити через горловину, в яку вставляється воронка. Кришку горловини і спусковий гвинт затягніть. Стрілка коліщатка повинна вказувати вгору. Накачуйте насос, поки стрілка не вказуватиме на 1.рх.
6
Все лампи можна запалювати за допомогою спирту. Налийте його в резервуар підігріву і підпаліть. Зачекайте, поки спирт випарується. Після цього повільно поверніть коліщатко стрілкою вниз. Лампа повинна почати світитися. Відрегулюйте яскравість світла, підкручуючи викруткою гвинт у верхній частині лампи. Це можна зробити і за допомогою голок ниппеля, і за допомогою коліщатка.
Зверніть увагу
Скляний плафон виймайте з упаковки дуже обережно. Гасові лампи роблять з дуже тонкого скла. Перед накачуванням лампи перевірте, наскільки щільно закручена гайка. Манжет насоса необхідно змастити машинним маслом.
Корисна порада
Що прийшла в непридатність гартівне сітку відразу ж замініть. Не забувайте регулярно змащувати насос.