Як пофарбувати батарею. видио-ремонт підфарбувати іржу радіатора у ванній.

Фарбування батарей - справа складна і трудомістка. Зазвичай батареї фарбують раз в декілька років, тому особливо важливо пофарбувати батарею так, щоб фарба лягла рівно, не лупилася і не відшаровувалася. Як це зробити?
Вам знадобиться
  • Фарба або емаль
  • Радиаторная кисть
  • Змивка для фарби
  • Наждачний папір
  • Антикорозійний грунтовка
Інструкція
1
Пофарбувати батарею можна емаллю або фарбою. Головна вимога до фарби - це її стійкість до високих температур (інакше фарба незабаром потріскається) і здатність захистити метал від корозії. Для фарбування батарей застосовуються алкідні і акрилові емалі, рідше - масляна фарба. Якщо ви не можете визначитися з вибором - можна придбати спеціальну радіаторну емаль, спеціально призначену для фарбування батарей.
2
Перед тим, як приступати до фарбування радіатора, треба спочатку підготувати поверхню. Якщо стара фарба тримається на батареї міцно, не потріскалася і не обсипалася - достатньо як слід вимити радіатор. Якщо лущиться - необхідно видалити з батареї залишки фарби (це можна зробити за допомогою спеціальних змивів для фарби) і зачистити поверхню наждачним папером. Бажано також обробити радіатор спеціальною антикорозійною ґрунтовкою, яка захистить вашу батарею від іржі. Ґрунтовку для металевих поверхонь можна придбати в будівельних магазинах.
3
Забарвлювати батарею найкраще спеціальної зігнутої радіаторної пензлем з довгою ручкою. Це допоможе дістатися навіть до самих важкодоступних місць. Альтернативний варіант - використання фарбопульта. Але в такому випадку багато місця виявляться непрокрашенних - і, відповідно, можуть заіржавіти.
4
Починати фарбування з внутрішніх частин радіатора - інакше при спробі дотягнутися до важкодоступних місць ви змажете фарбу з зовнішніх частин батареї, та ще й забруднити. Батареї фарбують зверху вниз - щоб стікає фарба не псувала вже нанесене покриття.
5
При фарбуванні батарей найкраще наносити два шари фарби - в такому випадку вона лягає рівніше і краще захищає метал від зовнішніх впливів. Другий шар фарби треба наносити тільки після того, як перший остаточно просохне - через 6-8 годин.