Як вивчити азербайджанську мову. Як навчитися говорити на азербайджанському я зике.

Близько 30 млн. Чоловік у світі говорить на азербайджанському мові . Не так уже й мало. Для прикладу, на чеському мові говорять тільки 12 млн. Чоловік у світі, а на шведському - 9 млн чоловік. Офіційний статус ця мова має в Азербайджані і в російській республіці Дагестан. Крім того, на азербайджанському мові говорить значна частина населення Ірану. Де і як вивчити цю мову - дивіться нижче.
Інструкція
1
Зайдіть в книгарню. Сьогодні вітчизняний книжкові магазини пропонують книги з лінгвістики на будь-який смак. Ви можете знайти там російсько-естонський розмовник, російсько-угорський словник, а також граматику української мови. Крім усього іншого, там є і книги по азербайджанському мові. Візьміть собі кілька книг для вивчення азербайджанської мови і почніть закладати загальну базу. Ознайомтеся з алфавітом, вивчіть найзагальніші слова вітання, подяки і прощання. Придбайте аудіоматеріали, щоб правильно поставити собі вимову.
2
Наблизьтесь до національної культури. У наше століття глобалізації не так вже важко знайти фільми, книги і музику на азербайджанському мові . Національна культура Азербайджану наблизить вас до розуміння мови. Якщо вам дозволять знання, які ви отримали на етапі знайомства з лексикою і граматикою азербайджанської мови, то можете почитати книги і газети азербайджанською мові .Зверніть увагу на праці Чингіза Абдуллаєва, Шаха Ісмаїла Сефеві, Османа Мірзовева.
3
Проведіть відпустку в Азербайджані. Як такі курси азербайджанської мови в Росії знайти важко. Однак найкраще вивчення мови - це навчання у носіїв мови. А де, як не в Азербайджані проживає велика кількість носіїв мови. Крім того, в цій країні є прекрасне узбережжі Каспійського моря, та й культурну спадщину в Азербайджані досить богатое.Только намагайтеся менше говорити російською з місцевими жителями, незважаючи на те, що вони цією мовою напевно володіють. Так ви не зможете сильно підвищити свій рівень. Чим більше практики азербайджанської мови, тим лучше.Можно відправитися на канікули в іранський Азербайджан. Там вам російська мова не сильно допоможе, так що зможете зануритися в азербайджанську культуру повністю.