Як удобрювати полуницю. Як подкармлівть полуницю з осені.

Полуниця - перша ягода літнього сезону, є улюбленим ласощами дітей і дорослих. Ця гарна ягідка ще й дуже корисна. Вона містить цілий ряд корисних мікроелементів та вітамінів. Як і будь-яка рослина, полуниця вимагає до себе чимало уваги. Для поліпшення родючості, кущі полуниці необхідно підгодовувати. Чим і як удобрювати?
Інструкція
1
В магазинах продаються вже готові комплексні добрива. Рослині їх дають навесні, в період цвітіння і пізньої осені.
2
Також можна поливати рідким коров'ячим гноєм. Першу поливання роблять в період цвітіння і коли зав'язуються перші ягоди. Після дозрівання перших ягід, робимо останню підгодівлю. Між першою і останньою поливанням можна підгодувати ще 1-2 рази. В результаті збираний урожай виходить більше, а ягоди виростають значного розміру.
3
Навесні і на початку літа рослини обприскують фитогормонами, які дають ріст і підвищують урожайність. До таких добрив можна віднести: "Зав'язь", "Бутон", "Циркон".
4
З квітня по червень можна поливати кущики полуниці звичайним гноєм, розведеним у відрі води.
5
Навесні під кожен кущик полуниці покладіть такий склад: на відро перегною жменю суперфосфату і дві жмені золи.
Зверніть увагу
Добавки, які містять у складі кальцій вносити можна тільки восени, так як кальцій отрізательно впливає на розвиток растеній.Хлор небезпечний для КЛУБИК, тому добрива, що містять хлор, використовувати не можна.