Як виїхати за кордон працювати. Як виїхати за кордон і знайти роботу.

Серед молодих людей все більш популярні напів-туристичні тури в європейський країни і США, які дозволяють не тільки відпочити, а й заробити пристойну суму грошей. Такі програми в народі відомі як "Work and Travel". Найпоширеніші тури в Сполучені штати і Німеччину щорічно набирають тисячі охочих відправитися на все літо відпочивати і заробляти. У даній статті ми розповімо, як найпростіше подивитися світ і отримати за це гроші.
Інструкція
1
Насправді зараз існує два основних способи відправитися працювати за кордон. Найпоширенішою країною є США. Найменше проблем з отриманням візи, пристойні зарплати, не настільки високе навантаження, як в деяких інших місцях. Якщо ви досить самостійні і впевнені в своїх силах, ви просто замовляєте квитки, підготовляєте документи, оформляєте тимчасову робочу візу і "дикуном" вирушайте в Штати. На місці знайти тимчасове житло і роботу теж не складе для вас праці. Як не дивно, це не так складно, як може здатися. Багато магазинів, кафе, пральні та інші подібні заклади майже завжди потребують додаткової робочої силі. Швидше за все, ви зможете знайти роботу від 8 до 12 доларів на годину. Якщо ви знайшли роботу із зарплатою вище цієї, вважайте, що ви щасливчик.
2
Якщо ж план "зірви голова" вас мало влаштовує, в даний час існує величезна кількість спеціалізованих агентств, які за п'ятдесят-сімдесят тисяч рублів протягом цілого року будуть підшукувати вам місце роботи, проживання, займатися оформленням різних страховок та іншого роду паперів. Як правило, такі фірми забезпечують вас гарантією, що якщо з яких-небудь причин в роботі на місці вам відмовили, вас привезуть назад і повернуть всі витрачені гроші. Простіше кажучи, в даному варіанті ви переплачуєте 20-40 тисяч за "страховку" вас і ваших витрачених грошей. Можна сказати, що за вас відповідаєте вже не особисто ви, а фірма, і якщо щось станеться, відповідальність несе вона. Хоча даний спосіб і дорожче, все одно залишається велика ймовірність того, що ви не просто окупите поїздку, а навіть залишитеся в плюсі.
3
Ретельно наводите довідки про агентство, яке займається вашою підготовкою і відправкою. На піку популярності даного виду туризму безліч груп промишляють обманом і крадіжками в цій сфері. Підучити англійську мову, хоча вимоги до мови мінімальні на подібній роботі, добре знання мови дозволить вам збільшити свої шанси знайти прибуткове місце. Якщо ви їсте "дикуном", запасіться грошовими коштами на один-два тижні. Чи не вирушайте з порожніми кишенями - ніхто не може вам дати точну відповідь, коли ви знайдете роботу і скільки часу вам на це знадобиться. Не поспішайте накопичені кошти везти назад у країну, оскільки багато речей вигідніше купити за кордоном, ніж везти гроші назад. Але не забувайте про правила, і не переборщіть: провезти на літаку в вигляді багажу новеньку іномарку навряд чи вдасться.
Робота за кордоном досі залишається одним з найпопулярніших мрій в Росії. І гроші за кордоном платять хороші, і країну можна подивитися, і мова вдосконалити. Не всім вдається заробити мільйони, адже закордонна вакансія - ще не гарантія високого заробітку і безхмарним кар'єри. Але досвід проживання в іншій країні, знайомство з звичками і правилами, відмінними від того, до чого ви звикли на батьківщині, не проходить даром.
Інструкція
1
Зверніться в кадрове агентство, що спеціалізується на підборі працівників для закордонних роботодавців. Якщо ви володієте професією, яка високо котирується на міжнародному ринку вакансій, то пошуки підходящої роботи - лише питання часу. Моряки, будівельники, робітники в нафтовій або газовій промисловості користуються великим попитом за кордоном. Але є можливість виїхати за кордон на роботу, навіть якщо ви все життя пропрацювали продавцем в сусідній булочній. Кадрові агентства можуть запропонувати посаду, не вимагає високої кваліфікації і великого досвіду. Можна спробувати себе в якості доглядальниці, різноробочого, покоївки або сельхозрабочіе. Високих заробітків очікувати не варто, а от чи вистачить вам часу, щоб країну подивитися і себе показати, якщо ви працюєте робочим на фермі, це ще велике питання.
2
Вийдіть безпосередньо на роботодавця. Найпростіше це зробити тим, хто вчиться в закордонної бізнес-школі або студентам університетів і коледжів. В цьому випадку ви отримуєте диплом іноземного зразка, а з ним знайти роботу за кордоном набагато простіше. Можна почати шукати роботу ще під час навчання. Зайнятість в цей час буде неповна, але зате можна набратися досвіду і зарекомендувати себе відмінним працівником, а згодом влаштуватися на посаду получше із зарплатою вище. Можна зареєструватися на спеціалізованих міжнародних форумах. Деякі компанії використовують професійні соціальні мережі, щоб знайти співробітників.
3
Активізуйте свої особисті і ділові зв'язки, особливо якщо ви художник, музикант чи хореограф. Часто творчі люди мають широке коло спілкування за кордоном. Адже робота музиканта чи режисера носить інтернаціональний характер. Дайте зрозуміти своїм колегам та особовому агенту, якщо такий є, що ви не проти попрацювати за кордоном. В цьому випадку універсальної схеми дій для отримання роботи за кордоном немає. Є тільки одне правило - чим більше у вас міжнародна популярність і визнання вашого таланту, тим швидше ви отримаєте запрошення про роботу за кордоном.
4
Улаштуйтеся на роботу за допомогою програми Work & Trаvel. Правда, брати участь в цій програмі ви зможете, якщо є студентом або аспірантом денного відділення вузу, вам від 18 до 23 років, і ви володієте розмовною англійською. Тоді можна працювати 2-4 місяці в США в сфері обслуговування, а на завершення програми у вас буде ще можливість подорожувати по країні протягом 30 днів.
Зверніть увагу
Врахуйте, що якими б талантами і досягненнями ви мали, поїхати працювати за кордон без знань іноземної мови буде дуже важко. Якщо ви фахівець в сфері IT або фінансист, то вам знадобиться знання професійного іноземної мови. Простим робітником на перших порах достоточно буде розмовної іноземної.