Як дізнатися розмір чоловічого одягу. Як дізнатися чоловічий розмір одягу.

Від посадки костюма на фігурі залежить мало не половина того ефекту, який ви справите на оточуючих. Щоб не помилитися при виборі чоловічої одягу , варто запам'ятати кілька параметрів, за якими визначається її розмір.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка
Інструкція
1
Основний параметр - це обхват грудей. Щоб його виміряти, краще залучити помічника, тому що вам буде складно самостійно контролювати рівне розташування сантиметрової стрічки на спині. Встаньте прямо і розгорніть плечі. Помічник повинен провести стрічку навколо грудної клітки в найширшому її місці (спереду і ззаду на одному рівні). Результат в сантиметрах запишіть.
2
Після цього виміряйте обхват талії. Не завищувати і не занижуйте її, розташовуйте стрічку трохи вище пупка.
3
Потім визначте ваш зріст. Разуйтесь, встаньте до стіни, випряміть плечі, торкаючись ними стіни. Призначте олівець до голови горизонтально і зробіть позначку на стіні. Як і всі інші виміри, зростання записується в сантиметрах.
4
При обхваті грудей від 85 до 89 см, обхваті талії до 75 см і зростанні до 170 см вибирайте одяг 44 розмір а. Якщо ті ж параметри становлять, відповідно, до 93 см, до 80 см і до 173 - це 46 розмір. Додаючи по 4 см до обхвату грудей, по 6 см до обхвату талії і по 2 см до зростання, ви будете отримувати значення всіх наступних розмір ов одягу .
5
При виборі сорочок необхідно додатково виміряти обхват шиї. Це значення і буде позначати потрібний розмір чоловічої сорочки.
6
Збираючись купити джинси, дізнайтеся ще одне значення - довжину ноги по внутрішньому шву штанів.
7
Щоб подивитися готові таблиці з розмір ами та відповідними для них обсягами, зайдіть на сайті онлайн магазинів одягу або введіть запит «таблиця розмір ов одягу »в пошуковик - багато компаній, перш ніж продати одяг, пропонують вам визначити її розмір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YiGmp2jmbDA
Зверніть увагу
Мужской размер одягу. Орієнтуючись на маркування чоловічого розміру в ярлику, який мається на будь-якому виробі (і приводиться на сторінках-описах інтернет магазинів), мало звертати увагу на обхват шиї і грудей, скажімо, визначаючи розмір сорочки, або на обхват пояса, підбираючи потрібний розмір брюк. Слід врахувати тип фігури, яку має чоловік, якій призначається покупка.
Корисна порада
Є окрема таблиця для розміру жакета або спортивної кофти, а також окрема таблиця для розміру вуличного одягу. У таблиці за своїми вимірам визначте свій розмір. Якщо ваші вимірювання вказують на різні розміри, тоді орієнтуйтеся на той вимір, яке важливіше для конкретного типу одягу.