Як підсушити своє тіло. Як зробити дошку преса.

Літній сезон не за горами. За зиму ви підкачалися і зміцніли. Але все-таки щось не так. Трохи бентежать висять боки і випирає живіт. Обриси м'язів не видно за невеликим шаром жиру. Що ж зробити, щоб через місяць стати героєм пляжу, а не ганьбою пивнички? Дивіться рекомендації нижче і дійте.
Інструкція
1
Переходьте до сжигающей жир програмі. За зиму ви непогано збільшили показники в жимі лежачи й присіданнях. Біцепси розбухнули, плечі стали ширше. Скажіть спасибі вашому тренеру з фітнесу. Однак силовим програмами та програмами, нарощувати м'язову масу треба тимчасово сказати ні. По крайней мере, до закінчення пляжного сезону. У чому ж полягає програма, що спалювала жир? По-перше, це комплексні силові руху для того, щоб м'язи продовжували рости навіть в період таких тренувань. По-друге, інтенсивні супермережу для спалювання жиру. Розбавте все це парою-трійкою будь-яких вправ, щоб урізноманітнити свої тренування.
2
Приділіть більше уваги кардіотреніровки. Біг вранці, плавання в літніх водоймах, катання на велосипеді - все це весело, цікаво і корисно для організму. Трата калорій призводить до спалювання організмом жирових відкладень. Зрозуміло, якщо ви не будете відновлювати ці запаси за рахунок неправильного харчування.
3
Харчуйтеся правильно. Так, харчування - це один з найбільш важливих пунктів в нашому плані. Повільні вуглеводи їжте з ранку. Намагайтеся їсти більше фруктів-овочів, благо вони дешевшають в літній період. Не влаштовуйте собі рясних обідів і вечерь. Постарайтеся звести до мінімуму споживання м'яса. Білки можна отримувати і з інших продуктів, таких, як сир, молоко, яйця, горіхи, сир. А в м'ясі, крім білків, ще чимало жирів, з якими ви збиралися бороться.Больше пийте. Причому НЕ газованої води, пива і спиртних напоїв, а води. Крім води можете вливати в себе квас і соки, по можливості натуральні.
4
Слідкуйте за дисципліною. Вищеперелічені три пункти треба дотримуватися одночасно, без пауз і компромісів. Тоді в підсумку ви зможете досягти бажаного результату, а саме рельєфних мишц.Ведіте здоровий спосіб життя і показуйте приклад іншим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WyaYM9unpXM
Бодібілдинг - складна наука, яка не може обмежитися бездумним поїданням всього на світі і сверхусіленнимі тренуваннями. Ще один аспект стосується грамотної сушки м'язів. Він дуже важливий, оскільки без нього не обійтися при підготовці до змагань.
Інструкція
1
Скоротіть кількість вуглеводів в щоденному раціоні. Від непомірного вживання макаронів, рису або картоплі буде утворюватися жир на тілі. Причина - такий тип вуглеводів засвоюється повільно і поступово переходить в непотрібну прошарок. У більшості таких продуктів хоч і немає жиру, але їх надмірне вживання веде до надлишку глікогену. Звідси і проблеми із зайвою вагою.
2
Забудьте про жирну їжу і кондитерські вироби! Не сидіть на міжсезонної дієті цілий рік. Звичайно, бувають випадки, коли доводиться харчуватися нездоровим способом на вихідних або на днях народження. Але не дозволяйте собі цього більш, ніж 1 раз на тиждень!
3
Харчуйтеся тільки здоровою їжею. До таких продуктів відносяться: сир, риба, філе з курки, рис і т.д. Звичайно, все це може швидко набриднути. Тому складайте з них нові рецепти і страви. Поекспериментуйте і завжди намагайтеся робити щось нове з даних продуктів. Користуйтеся також спеціями і приправами. Роблячи все це таким чином, ви не будете згадувати про жирної або солодкої їжі.
4
Увімкніть кардіонагрузку в свій тренувальний процес. Особливо вона корисна для підсушування ніг. Якщо вам по-справжньому потрібно підсушити м'язи, виконуйте вправи з аеробіки 2 рази на день: вранці натщесерце і перед сном. Задовго до змагань вам буде достатньо покрутити педалі велотренажера 1.5 години на тиждень. Збільшуйте кількість даних тренувань при виході на змагальний період.
5
Тренуйтеся із залізом посилено. Багато припускаються помилки, піднімаючи легкі робочі ваги на тренуванні і виконуючи безліч повторень. Цього робити ні в якому разі не можна! Продовжуйте займатися з близько максимальними вагами, дотримуючись правильну техніку.
6
Заносите свої результати в щоденник тренувань. Записуйте кількість з'їденої їжі і вправи, які ви виконували на тренуванні. Все це допоможе зробити швидкий аналіз і коригування, якщо ви не досягаєте цілей по сушці м'язів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ebBe4ZMZCTI